CELIAKIA

Príspevok v téme: CELIAKIA
veronika líšková

Dobrý deň, píšem znova, mám celiakiu a chcem sa Vás opýtať či je nejaká web.stránka kde by som si našla celý jedal. lístok vhodný pre mňa, čo možem a čo nemožem jesť??? mám rada sldkosti, ale v zložení potrav. produktoch sú látky aróma, kys.citronová, rumová esencia, ktoré by nemali celiatici prímať, chcem vedieť, či tie stopové prvky, ktoré sa nachádzajú v napr. Deli tyčinke by mohli mi uškodiť??? Kde sa takéto veci o celiakii dozviem??? Za každú radu Vám vopred všetkým Ďakujem. Veja.

celiakia

no dobre ,to chapem,ale ake, v akej forme a preco vlastne? mam tuto chorobu cely zivot a nejako zistujem,ze o nej nic neviem:-(

celiakia

a2,no ved dieta sa musi drzat cely zivot,tak ci tak,kedze je to nevyliecitelna choroba.a citala som raz,ze jedna zo showbiznisu tiez ma celiakiu a ze sem-tam si da aj ona nieco z muky. tak nechapem potom
je to take zlozite!
damian,enzymy????

a2

celiakia, myslim si,ze by si to nemala robit. vraj cela dieta, kt. drzis je cela v tahu. nerob to. je dost vyrobkov, kt. mozu celiatici. napr.aj ta deli tycinka.

celiakia

mam celiakiu a sem-tam nedokazem odolat nejakemu keksiku, ci kolacu.je to tak raz do mesiaca.velmi si tak uskodim? no na druhy den to lutujem,bo ma taaak priserne boli z toho brucho,vtedy si vravim,nikdy viac. no bolest prejde a zas sa neviem ovladnut:-(((

- noface -

Na www.bezlepkovy-obchod.cz najdeš výhradně bezlepkové potraviny. Jestli si poradíš s angličtinou, mrkni na

allrecipes.com

V levém menu najdeš recepty pro různé diety (bez lepku, bez mléka, dia, ...).

- noface -

marisssa

alebo z Novalimu tiez..presne,ako pise kacenkamoja, na internete je toho mnoho.ja si tiez objednavam len z netu vyrobky..

kacenkamoja

Veronika
staco navstivit stranku www.celiakia.sk, alebo zadaj do vyhladavaca slovo celiakia, najdes mnostvo receptov...aj na stranke celiakia.sk je zvlast sekcia RECEPTY, kde najdes vsetko-ranajky, obedy, vecere...Deli tycinku mozes jest, je to potvrdene od vyrobcu, ale s istotou mozes Celi Hope vyroby-tatranky, piskoty atd, alebo sladkosti od Schäru...