Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zubar v TRNAVE

adriana333

Chodila som par rokov na preventivky k Dankovi, je to nafukanec, ktoremu nejde o to ako vase zuby budu po jeho zakroku vyzerat, kludne vam naschval vytvori vacsie medzery medzi zubami len aby sa mu lahsie robila plomba. upozornujem ze medzery su trvale kedze na ich vytvorenie pouziva brusny papier!!!! pokaslal mi takto 4 predne zuby. ktore som predtym mala krasne pri sebe!!!!

leerka

jarosova viera, je na poliklinike,na tretom poschodi... hrozne mila zubarka a to som na tom asi este horsie ako ty... strasne sa bojim zubara a ona je fakt zlata... niekedy jej robim hrozne stresy a ona to berie uplne v ohode....a hlavne nie je draha,,,, teda mne sa nezda byt draha

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zubar v TRNAVE - Fórum - ZDRAVIE.sk