SEX A HYGIENA

Príspevok v téme: SEX A HYGIENA
prieskum

Dodržiavate pred sexom hygienu, alebo vám neprekáža milovať sa bez toho, aby ste sa pred tým osprchovali?

Myslíte si, že je prehnané, keď pred milovaním vyžadujem, aby sa partner osprchoval vždy, keď je to možné - teda raz za deň určite. Ak sa milujeme napr. 2krát za deň, tak mi nejako neprekáža, že sa pred každým stykom nesprchuje, ale vadí mi, keď sa napr. osprchuje v utorok a potom až štvrtok a medzitým v stredu večer chce mať sex. Ako ste na tom vy????

madman

boze, ja som mala 2 takychto chlapov. jeden sa sprachoval kazdy druhy den, lebo podla neho to nebolo dobre na imunitu a druhemu som ja musela vysvetlovat, ze smegma z pod predkozky sa umyva a aj tak to nerobil ... ved aj pisem, ze som ich MALA a nie mam ...

prieskum

Vieš niekedy sa mu jednoducho asi nechce:) Dakedy sa osprchuje ob deň. A navyše si myslí, že prehnaná hygiena oslabuje imunitu, tak dakedy hovorí, že keď sa tak často umývam, že nemám žiadnu imunitu. Inak aj niektoré ženy sú na tom zle. Počula som o takých, čo sa ledva raz osprchujú, keď majú svoje dni. A to je už na zamyslenie.

xxmataxx

presne tak, vychova ma s tym urcite velmi vela spolocneho...mozno preto to nam ´´sprchujucim sa´´ pripada ako samozrejma samozrejmost :-)
len neviem preco sa tvoj partner pravidelne nesprchuje? ked uz pre nic ine, tak preto, ze vie, ze ti je neprijemne sa s nim milovat, ked nie je v ´´cistom stave´´´....:-)

prieskum

Ja úplne s vami súhlasím. Ja sa sprchujem pravidelne niekedy aj viackrát denne. On niekedy vraví, že to až preháäam. Pýtala som sa vás na váš názor preto, lebo niekedy sa kvôli tomu pohádame a pritom sú to také základné a samozrejmé veci. Teda mali by byť. Lenže keď niektorí muži sú takí, že si myslia, že dnes nič nerobili, tak nie sú špinaví. Zabúdajú na to, že chodia na záchod a podobne. Niekedy mám pocit, že niektorí muži by uverili, že sú špinaví, až keby mali na sebe nánosy blata:( Samozrejme všetko záleží od výchovy, akú si človek prinesie z rodiny.

xxmataxx

to este naozaj existuju ludia, ktori sa denne nesprchuju?????to je ale fakt nechutne...ten ´´hnojar´´je naozaj vystizne meno...:-)
Sprcha aspon raz za den, antiperspirant a hadam aj dobra vona patria k beznemu dnu kazdeho z nas...teda aspon ja som si to do teraz myslela...

vietnamka

My sme na tom tak, ze uz od detstva sme boli zvyknuti sa vecer pred spanim osprchovat...Takze manzel mi vzdy vonia. Rano si pod pazuchy da antiperspirant bez vone, na hrud si striekne vonu...Kazdy den si dava ciste boxerky...Myslim, ze su to uplne zaklady...Oral mu mozem spravit kludne aj ked pride z prace, vonia mu cistotou...Osobne by som nemohla byt s nikym bez hygienickych navykov (sprcha kazdy druhy den ci nebodaj treti?). Zeny maju kadejake zapaly prave preto, ze sa ich partner neumyva a pod predkozkou schovava brydzu. Fuj. Neviem, ako casto sa umyvas ty, ale s takym hnojarom som nikdy ani nechodila...