Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK a Antibiotika

Príspevok v téme: HAK a Antibiotika
katkaaaa

Ahojte. Prosim vas poradte mi. Uz siesty mesiac beriem antikoncepciu, znasam ju dobre, ziadne problemy.. No teraz som uz na konci davkovania (v piatok koncim) a zacala som spinit. Je to nieco vazne??? Moze to byt z toho, ze som bola prechladena a dali mi antibiotika NOLICIN??? ( k tomu este kvapky Algifen) Mam s tym nieco robit alebo si to nevsimat??? Dakujem velmi pekne za odpovede.

alica7

ale davaj si pozor, pretoze uninnost HAK moze byt oslabena .. pouzi radsej aj inu metodu dalsi tyzden po dobrati ..

machulka006

môže to byť z tých ATB, ale nevšimaj si to , pokračuj dalej v užívaním HAK tak ako máš....čiže po pauze v pohode dalej

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAK a Antibiotika - Fórum - ZDRAVIE.sk