prosim poradte...som tehotna??

Príspevok v téme: prosim poradte...som tehotna??
zufala

ahojte.Mala som ale pred dvoma tyzdnami no tyzden aj pat dni pohlavny stik s priatelom ale pouzili sme ochranu a ani nepraska a hned ho potom vybral..a je streda a uz druhy den aleo treti ked si chytim prsia, ked ich trku potlacim tak to citim...moze to byt tym ze dostanem na druhy tyzden menzes??alebo ze mam dostat??lebo mam nepravidelny menzes..bud ho mam o den skorej alebo neskorej...mala by som ho dostat na druhy tyzden v piatok alebo sobotu...poradte...som zufala dakujem.

kikulka

tiež som toho názoru,že je to skôr hormonálny problém.Navštív gynekológa a on už s tým určite niečo spraví.nemaj obavy.

kikulka

veronika,od februára?myslím,že by si už určite vedela,že si tehotná,veď by si bola už v 7.mesiaci,takže by si mala už aspoň poriadne veľké bruško,ak už nič iné,ako napr.nevolnosť

jablonkaa

veronika, s najvacsou pravdepodobnostou mas hormonalnu nerovnovahu a mas vysoku hladinu prolaktinu. preto ten vytok z prsnika a preto ta nepritomnost menstruacie. urcite nie si tehotna. navstiv gynekologa, porozpravaj mu o tazkostiach.

veronika

ja mam 1 problem,a to taky,ze uz od februara nemam menstruaciu.ale vobec necitim nijake priznaky tehotenstva.vlastne zlty vytok z prsnika ale nie stale a len ked stlacim.vzdy som mala problemy s menstruaciou.minuly rok mi meskavala aj
3,4 tyzdne.niekedy neprisla aj 2 mesiace.tento rok som aj pribrala ale len tak trosku a vobec nemam brucho..u doktora som nebola lebo sa bojim..za nejaku radu dakujem

machulka006

nemyslím že si tehotná...a test ešte nebude spolahlivý ak ho budeš robiť skor ako ti začne meškať menzes

xxmataxx

mila zufala...urob si tehotensky test a hned vies, na com si...
je zbytocne tu tipovat, ci si, alebo nie si tehotna...
:-)