Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolia ma nohy..veľmi

Príspevok v téme: Bolia ma nohy..veľmi
aaaaaaaaaaaaa

ahojte..baby..veľmi ma bolia nohy...buď len tak keď sedím..alebo keď sa postavím....niekedy mám pocit..akoby som ani nemohla chodiť.....alebo akokeby som mala svalovku..ale nemám ju z čoho mať..nemáte niektorá podobnú skúsenosť...z čoho ma tie nohy môžu tak odrazu boieť??? trvá to už skoro 2-týždne

mjaniik

bud ide o slabé prekrvnenie alebo o problém s chrbticou(málo pravdepodobné)-obidva dobre liečiteľné akupunktúrou

Maxik

Prajem pekný deň.Mňa strašne bolia spodky nôh aj pri sedení a pociťujem ako keby sa mi okolo nechtov aj zbieralo to mám taký pocit.A ranné prebudenie ked mám isť po schodoch je strašne.Prosím poradí mi niekto dakujem.

betus

aaaaaaaaaaa vieš z coho si to mala?ja som si to teraz citala a jak keby si ma momentalne opisala, všetko do botky , preslo ti to? ak ano z coho, alebo si aj brala niešo alebo u akeho doktora si bola? dakujem

gfhghf456456

Nemas nahodou krcove zily? U zien je to bezne alebo to moze byt neurologickeho povodu, navstivil by som neurologa,mozno nieco s miechou...

kfhkajdfkjdh

Ahoj, asi máš chrípku len ju necítiš. Alebo si vyčeraná. Skús týždeň ostať len doma, bez stresu. Pi bylinkové a ovocné čaje 3 krát denne. (spolu 6-krát denne): A napusti si plnú vaňu a relaxuj v horucej vode. Potom môžeš byť len v posteli, a jesť veľa ovocia zeleniny, a čajov. Mozes aj normalnu stravu, len nie azke jedla. Uvidis ze to pomoze. Daj mi vediet na jessivulganova@centrum.sk

mjanik

vyhľadaj akupunktúru,toto by mal zvládnuť aj stredne zdatný akupunkturista.Tu môže byť viac príčin:chrbtica,nachladenie,zle prúdenie krvi a pod.

sara13

viete mi poradit, ja mam taky problem ze uz vyse mesiaca ma boli zila na prabom litku aspon si teda myslim ze je to zila pretoze ju niekedy mam dost vystuplu na povrchu, mam ju aj na druhom litku ale ta neboli a zvyknu mi vystupit dost zily aj na rukach nielen z vrchu ale aj zo spodku a na bicepse, celkovo mi je viacej vidiet zily. co to moze byt? antikoncepciu neberiem uz asi pol roka, dost intenzivne cvicim aerobics, korcule a spinning. dakujem

pralines

No ja som šla za neurologom a dal mi take lieky, že som z nich ledva stála na nohách. Brala som ich večer a na druhý deň som sa celé dopoludnie motala ako spitá. Tak ja neviem, už ich neberiem, však to bolo hrozné.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolia ma nohy..veľmi - Fórum - ZDRAVIE.sk