Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Hnisajuci prst

Sof

Ahojte. Aj mne zacal uz celkom davno hnisat prst tak som hladala na internete a niekto tu napisal ze je dobra rajcina prilozit k hnisavemu miestu a nechat cca 4 hodiny. Vyskusala som prvy raz skoro nic sa nezmenilo ale na druhy krat uz mi zacal vytekat ten hnis von a prestal ma aj boliet prst. Vazne mi to pomohlo. Moze byt este dobry aj zemiak

kkkkkkkkkkkkkkkkkkk

visnevskeho balzam naniest na ccely prst, omotat obvazom, niekolkokrat denne opakovat, niekolko dni, za tych par dni by malo byt vidiet zlepsenie

Maniačkaa

ahojte ... mohli by ste mi pomoct? mam na prste hnis ale skusala som si to prepichnut tak mi nic nevislo ani trosku ... tak som povedala nech sa mamka na ten prst pozrie ona povedala ze tam hnis nemam ale ze je napuchnuty . Neberiem tabletky pouzivam ciernu masticku no ale je vsetko napuchnute okolo nechtu . Neviem co mam robit uz som to mala ale to bolo este pred 6 roky a neviem ci mam ist k lekarovi ale este pockat ako to bude?? neviete mi pomoct??

Bici

Dobrý deň.Po vybrati znamienka a nasledne stehov sa moja malá op.rana sama otvorila.Som v zahraníčí a tu je to nejaké divoké.Lekárka mi na začínajú hnisavú ranu dala masť na popáleniny.Bilancia.V ramene mám otvorenú,hnisajúcu ranu. Do lekárky sa nemám chuť vrátiť sa aj keď ovládam ang.jazyk.Nasadila som si ATB, ranu prekrývam s Framykoin masťou ale to nepomáha a ja nechcem dosťať infekciu celého tela.A keďže mám zníženú hodnotu leukocytou moja imunita je dá sa povedať nulová.Poradí mi nieko?

Textová Inzercia

SLIM Women od Sensilabu

30-dňový program s výživovými doplnkami, receptami na zdravú diétu a návodom na cvičenia.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.