Hnisajuci prst

riccmund

ahoj mam taky problem na prste vytvorila sa mi tam hnisava ranka bol som u doktora ten mi to otvoril skalpelom a vytlacal na silu hnis z rany je to normalne ??teraz som tam bol zase zase to tlacil a posiela ma chirurgovi???berem aj antibiotikum

6dominicka5

Ja mam taký isti problem mne zacal pred 3mesiacmi hnisat prst ale uz hnisu som sa zbavila len mam problem este stale sa my to nece zahojit ten prst trčí my len kusok masa a mam ten prst trochu napuchnutý neviete poradit co mam stým robit plss Diki prosim piste na 6dominicka5@azet.sk alebo potom si to tu najdem Diki

macicka40

ja na hnisavy prst mam osvedcenu paradajku....znie to divne ale fakto to pomaha.....duzina z paradajky vytahuje hnis...mam problem s nechtami na nohe, zarastaju mi do masa a ked to vystrihnem povacsine sa mi to zapali, 1-2 dni spim s paradajkou a hnis je prec...treba prekrojit na polovicu paradajku, odstranit semiacka a dat na prst....obalit mikrotenovym sackom a dat ponozku nech paradajka nespadne...

nikulik03

ja mam podobny problem, zadrela som si palec na ruke, strasne ho mam opuchnuty. pravdepodobne v nom mam aj hnis. Chcem sa opytat ta navsteva chirurga co ma asi neminie, ked to cisti a reze, umrtvi to nejako najprv alebo nie? ja mam strasny strach z bolesti.

agaven

lih peroxid vysusuju tak ako mas herpes co si das mast nie to je este horsie preco si davalu ludia zubnu pastu lebo to mokva hnisa a pasta in to vysusi a je lacna ako krem na herpes a nepomože je kriza skusaj to co robili zadavna tvoja babka dedo ... ako sa licili vtedy nebolo nic take a pili aj caje potom to repikom macaj ten stahuje zapal ak to mas cervené

agaven

nie chod a popros niekoho nech ti da alebo odrhni 1 listok muškatoveho lystu nožom pokrajaj daj na vatu daj rycholobves a nechaj celu noc ten hnis no malo by to pomoct a potom este skus surovy zemiak na vatu atd o tomto viem surovy zemiak a muškat. list to su normalne muškaty co ženy pestuju na balkonoch .......skus ja som mala na nohe hnisal mi dlho lebo jedna mi stupila s topankou a ten necht zaboril sa do kože a začalo hnisat skus ...