Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TRAPIM SA :-( POMOZTE PROSIIM

Príspevok v téme: TRAPIM SA :-( POMOZTE PROSIIM
ivana17

ahojte.neviem co mam robit..som strasne smutna lebo mam taky pocit ze ma uz nikto nema rad.. v skole sa so mnou nikto nebavi lebo som dost ticha..neviem s nimi nadviazat nejaku komunikaciu..robia si v kuse so mna srandu..uz ma fakt nebavi zit takymto zivotom..prosiim poradte, co mam robit?? ako sa mam prestat trapit nad tym?? mne vlastne mozu byt ti ludia lahostajni, aj tak s nimi nic nemam a v zivote ani nebudem mat ... ale aj tak ma to trapi..prosiim poradte ako sa ukludnit :-(( ja uz neviem ako dalej, v kuse sa nad tym trapim..ani spavat nemozem :-(

ivana17

na to, aby ma mali ludia radi, aby som spoznala vela ludi, mala vela kamaratov, mala sa dobre v zivote a hlavne aby si nerobili so mna srandu

ivana17

dakujem vsetkym.. len neviem ako by som sa mohla zmenit..chcem sa zmenit, byt viac komunikativna ale nejak mi to nejde:-( ale ku psychologicke nechcem ist.. a HANUSKA ty si bola na tom tak rovnako?? zmenila si sa??

hanuska

Ivanka posluchni týchto ľudi. keby mne pred rokmi takto niekto pomohol, môj život by sa určite uberal iným smerom. Nesťažujem sa zrejme to takto muselo byť , stale si ešte zliepavam črepy mojho života.

jajka

treba sa naucit komunikovat. potom zmiznu aj depresie a sklucenost. nie je to lahke, pre cloveka co je od prirody tichy, ale da sa to zlepsit, a hodne. psychologicka by ti s tym urcite pomohla. ale musis chciet. aj sama hladat cesty ako na to.

dusicka01

A co si teda myslis, ze ti ma pomoct? Ked nie psychologicka, ani kniha, v ktorej su take veci, ze budes zirat, uplne novy sposob myslenia, ktory ti pomoze prezit...
Ludia, co maju depresie si ich naschval este viac prehlbuju, stale a stale sa vracaju k tomu, co ich trapi, ja to dobre poznam. Ale nastastie to je uz prec.

ivana17

katka, aj ja mam 18 ..nechces niekedy pokecat cez icq?? toto je moje cislo- 441196772 .. zajtra mozme pokecat :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

TRAPIM SA :-( POMOZTE PROSIIM - Fórum - ZDRAVIE.sk