TRAPIM SA :-( POMOZTE PROSIIM

Príspevok v téme: TRAPIM SA :-( POMOZTE PROSIIM
ivana17

ahojte.neviem co mam robit..som strasne smutna lebo mam taky pocit ze ma uz nikto nema rad.. v skole sa so mnou nikto nebavi lebo som dost ticha..neviem s nimi nadviazat nejaku komunikaciu..robia si v kuse so mna srandu..uz ma fakt nebavi zit takymto zivotom..prosiim poradte, co mam robit?? ako sa mam prestat trapit nad tym?? mne vlastne mozu byt ti ludia lahostajni, aj tak s nimi nic nemam a v zivote ani nebudem mat ... ale aj tak ma to trapi..prosiim poradte ako sa ukludnit :-(( ja uz neviem ako dalej, v kuse sa nad tym trapim..ani spavat nemozem :-(

katka5556666

ajojky. ten isty problem som mala aj ja. fakt total ten isty. ako keby som to ja pisala.ja som s tym bola aj u psychologicky a skoncilo to u psychiatricky a antidepresivach. ak ti mam pravdu povedat lieky alebo psychologicka ta trocha ukludnia ale zmenit to mozes len ty sama. to ti nikto nepovie. aj mne pomahali najviac knihy. mne dost chyba sebavedomie a konecne som nasla uzasnu knihu kde sa nezavadza neklame a su tam aj ucinne postupy. mam 18 viem co prezivas nechcem ta odradzat od psychologicky. ako myslis. ta kniha je okamzite sebavedomie sa vola od paula mckennu. fakt je supeer. ludia su svine aj ja som ticha a moc ludi sa somnou nebavi a ked aj ano tak si tiez robia prcu zo mna dlho som to trpela a este aj trpim.nezmeni sa to kym sa nezmenime mi. tak do toho:)...a z ludi si naozaj nic nerob. je to len kompenzovanie ich menejcennosti. naozaj. niesu nic viac ako ty. ani o troska.

mirus1311

Ivanka, skus sa poobzerat okolo seba. V tvojom okoli sa urcite najde cloviecik, s ktorym by si sa mohla spriatelit, porozpravat. Dobri ludia este nevymreli, a urcite je tu niekto, kto ti z toho pomoze. Ak nechces ist k psychologicke, najdi si niekoho, komu vyrozpravas, co ta trapi. Aspon cez maily. Ked o svojich trapeniach hovoris, scasti sa ti ulavi.
Alebo si skus najst nejaky konicek. Do niecoho sa pusti, tam spoznas kopec ludi, a ty sa s tebou urcite pustia do reci...

mirus1311

Ivanka, skus sa poobzerat okolo seba. V tvojom okoli sa urcite najde cloviecik, s ktorym by si sa mohla spriatelit, porozpravat. Dobri ludia este nevymreli, a urcite je tu niekto, kto ti z toho pomoze. Ak nechces ist k psychologicke, najdi si niekoho, komu vyrozpravas, co ta trapi. Aspon cez maily. Ked o svojich trapeniach hovoris, scasti sa ti ulavi.
Alebo si skus najst nejaky konicek. Do niecoho sa pusti, tam spoznas kopec ludi, a ti sa s tebou urcite pustia do reci...

dusicka01

Ked nechces psychologicku, odporucam tie knizky. Mne zmenili pohlad na zivot a vidim aj do hlbky veci, som pozitivnejsie naladena.
Ak chces o tom popisat, daj icq alebo mail ak chces.

ivana17

dik,ale ku psychologicke vazne nechcem ist..nie je nieco ine?? a ani lieky nechcem ziadne brat..potrebujem len inak mysliet, inak brat zivot..aby som si nerobila zo vsetkeho tazku hlavu:-(( prosiiim

hanuška

Ivanka ak to uz nezvladas nedus to v sebe. Vyhladaj si pomoc u psychologičky. Može sa stať, ze ak sa s tým teraz nevyrovnás, tak sa stym nevyrovnas uz nikdy a to ti zniči kvalitu života.

dusicka01

Poradim ti nieco...aj ked na to budu mat mozno iny nazor. Ale chod do nejakeho knihkupectva a chod do oddelenia ezoteriky. Su tam rozne typy knih. Radim ti si kupit nejaku o dusi, anjeloch a pod. Vyber je na tebe. Ale mne tieto knihy vzdy pomohli, pri ich citani som citila neuveritelne uvolnenie sa.. Dobre su knihy od cloveka menom Osho. alebo Doreen Virtue.

Ak nechces taketo veci, tak by ti pomohlo sa aj vyrozpravat. Najlepsie psychologicke, ktora ti mozno doda iny pohlad na seba, svet...