Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako naucit dieta samo sa hrat

Príspevok v téme: ako naucit dieta samo sa hrat
ajaja8

ahojte mam dcerku 3rocnu je skvela no mame velky problem.je velmi upnuta na mna.snazim sa ju ucit trocha aj samostatnosti ohladom hrania no ona sa hrat sama nebude stale musi byt niekto pri nej...nieje placha ani bojazliva naopak je strasne komunikativna a hrava ale neviem akym trikom alebo sposobom ju naucit trochu sa pohrat aj sama...???hmmmm

ajaja8

kocky ma...ona sa bude hrat dlllho ale donesie si to vzdy ku mne a chce aby som pri nej bola a pozerala sa ako sa hra...

jajka

moj maly ma tiez tri roky, tiez nie je rad sam, stale za mnou chodi aj ked mam pracu, ale tak nejak sa naucil, dokonca od isteho casu ma aj sam odhana ze chce byt sam.
uz je dost velka, tazsie to asi pojde, ale treba asi dôrazne vysvetlit, ze mas pracu a nemozes sa jej venovat, dat jej farbicky a nech si maluje,alebo plastelinu, uistit ju ze ked nieco potrebuje tak si k dispozicii ale inak nech sa bavi sama. a treba si stat za svojim.

panča

treba najst hracku, ktora ju zaujme a dokaze sa nou stratit v case. Mate doma take farebne pohariky, co sa vkladaju do seba (taka polovicna matrioska:))-byvaju hranate aj ovalne., na niektorych su na dne vytlacene zvieratka. Je to len trocha plastu, ale deticky ich miluju a dokazu ich vkladt, vyberat a stavat z nich veze neskutocne dlho.A potom este obycajne drevene kocky

ajaja8

neviem preco ale ona ma od mala problem byt sama skusala som ju aj nechat vyplakat ale nepomohlo.len videla ze odchadzam a plac....ked sa mi ju podarilo zabavit ze si nevsimla ze som odisla tak sa hrala aj sama...no ako nahle zistila ze je sama tak zase iba plac... teraz ma uz 3 roky sici sa nerozplace ale bude stale pri mne...ked sa chce hrat pride ku mne a ked si nemoze doniest vsetky hracky do kuchyne tak chce aby som ja isla ku nej do izbycky hmmm...takze to vzdy skonci tak ze bud je ona pri mne v kuchyni a ja nemozem nic robit aby si neublizila iba lahke veci pri ktorych mi moze pomoct alebo v jej izzbycke...

jajka

a ked bola mensia nenechavala si ju obcas v postielke samu, ked si varila a upratovala? musi respektovat ze ked mas pracu tak sa musi vediet zabavit aj sama.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako naucit dieta samo sa hrat - Fórum - ZDRAVIE.sk