prosím rýchlo pomôžte..kondom ostal vo mne

moncici248

No nám sa stalo ze sme sa milovali ale celý kondom zostal vo mne, je mozne ze cast semena z kondomu by mohla sa dostať do mna? PLs poradte co robit :(

robert00231

je mozne aby sa cast semena dostala cez vrchnu csat von?? myslim cez cast kondomu kde je zrolovany kondom sa nepretrhol,,,

Hapacabanna

Myslim si,ze z toho by ti nevolno urcite nemalo byt.Nevolno byva z inych veci.Ale je zaujimave,ze sa pretrhol na viac casti.A myslim si,ze ziadna ina reakcia by sa pravdepodobne dostavit nemala,teda okrem toho zapalu.Ale niekedy sa stava ze mocenim sa ti ta ciastocka uvolni a vyluci sa aj s mocom.Moj nazor je ten,ze ak sa to stalo pred 3tyzdnami a necitim ziadne priznaky(ako svrbenie,palenie...)tak pravdepodobne v tebe uz nic nezostalo :)

lolitina

pre Hacapabannu: díky, nechápem ako je možné, že sa kondom môže pretrhnúť...a to na viac častí...nejakú mi gynekolog vybral.....ale ten kondom bol pretrhnutý na viac častí..a neviem, či nejaká malá neostala ešte vo mne..je mi už týždeň na zvracanie...tak dúfam, že to nemôže byť z toho??, ale to s tým kondomom sa mi stalo pred 3-týždňami...tak neviem..ale nemalo by to mimo zápalu vyvolať nič vážne v organizme, nie??????