Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

menzes

Príspevok v téme: menzes
emma18

Ahojte, uz 10 dni mi meska menzes. Bojim sa aby som nebola tehotna, ale robila som si tehot.test dokonca tri a vsetky boli negativne. v poslednej dobe som mala hrozny stres takze myslim ze to suvisi aj s tym. obcas ma aj pobolieva trosku brucho a bolia ma prsia ale stale to nechce prist. ako mam tomu dopomoct?

Shine

Vsak pockaj este chvilu, keby si to dlhsie nedostala, navstiv gynekologa. Ta injekcia to vyriesi. Ja som tiez mala asi tak pred rokom a pol, ked bol priatel 6tyzdnov v amerike, problemy, ale ja som mala opacny, krvcala som 32 dni.

emma18

Shine: ahoj, ja si myslim ze to bude najskor tym stresom, lebo cele leto som mala dost zle. a kazde rano mam pri tom pocit ze uz uz by som to mohla dostat ale zatial nic.

Shine

Ahoj emma, ja som mala takyto problem cca pred 3 rokmi, nedostala som menzes, a bolesti v brusku, a ja som mala cystu na vajecniku, ale samozrejme moze to byt sposobene aj stresom. Mala by si ist k lekarovi ak to nedostanes, mozu ti pichnut injekciu, a do 2dni dostanes menzes.

emma18

no ved ani mne sa to nezda ze by som bola tehotna. len takto dlho mi este nemeskali tak preto mam z toho taky divny pocit.jaj no dufam ze je to len plany poplach. a dik trosku si ma ukludnila :o)

nechapem

tak potom vazne ale vazne nechapem preco by si mala byt tehotna???????
sama si napisala ze si mala stres...mne raz meskala aj 2 tyzdne lebo som mala skuskove obdobie a jak som sa trosku ukludnila uz som aj dostala..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

menzes - Fórum - ZDRAVIE.sk