Roaccutane + poradte kozneho v BA

Príspevok v téme: Roaccutane + poradte kozneho v BA
akneprob

Zdravim.. prosim Vas, vedel by mi tu niekto poradit dobreho kozneho lekara v Bratislave, ktory lieci akne Roaccutanom? Mam 28 a na akne sa liecim uz 15 rokov. Vyskusal som uz vsetky mozne lokalne lieky, aj celkovo antibiotika, chemicky peeling, dokonca aj crevnu sprchu, racionalnu stravu, caje, pecenovu dietu, ale zial nic nezabera :( Chcel by som sa dat liecit roaccutanom, ale moja kozna mi ho nechce predpisat.
Vraj ho nepredpisuje lebo ho nema rada, a lokalne pripravky su lepsie. Lenze ja nechcem mat akne po celom tele do 40tky :( Kozu aj vlasy mam strasne mastne, a pokozku uplne znicenu od vseliakych liekov a a mastickiek. Z tej mastnoty sa mi robi na chrbte aj Pytriasis versicolor. Uz sa ho chcem konecne zbavit. Prosim ak niekoho poznate dajte mi vediet. Za odpovede vopred dakujem.

anonym765555

Ja som brala Roaccutane 7 mesiacov 30 mg a vobec mi nepomohol, akne mam nadalej. Lutujem, ze som ho brala, je to velke svinstvo pre organizmus, rovnako ako vsetky lieky. Vplyval na mna aj psychicky, bola som strasne naladova a podrazdena.

handball

Pls ludia mne doktorka kazala pisat si na papier nejaku schemu a ja som zabudol ako to mam pisat nevie mu to nekdo poradit ako sa to pis?pls

lucia27

uzivam roaccutane uz 4 mesiace,ale sa mi zda ze amm z nich depresiu..ma niekto s tym takuto skusenost??prosim poradte mi... zatial tuto liecbu nechem vzdat,pretoze plet amm peknu ale ma trapia tie depresie

barbora55

mozem sem hodit jednu otazocku? mala som akne, a ked som bola nervozna som sa skrabala, ostali mi take cervene fliacky, je este mozne ze to vymizne?

gejsha

tak ak je podla vas len to negativum ze nesmie sa otehotniet,tak s tym nemam najmensi problem,skor ma trapia ine vedlajsie ucinky...

farmaceutka

roaccutane je najlepsi liek na akne. samozrejme, ze musite podpisat papier o tom, ze neotehotniete. to je zakladna podmienka uzivania. ale uz druhy mesiac po vysadeni otehotniet mozete bez rizika.