Roaccutane + poradte kozneho v BA

Príspevok v téme: Roaccutane + poradte kozneho v BA
akneprob

Zdravim.. prosim Vas, vedel by mi tu niekto poradit dobreho kozneho lekara v Bratislave, ktory lieci akne Roaccutanom? Mam 28 a na akne sa liecim uz 15 rokov. Vyskusal som uz vsetky mozne lokalne lieky, aj celkovo antibiotika, chemicky peeling, dokonca aj crevnu sprchu, racionalnu stravu, caje, pecenovu dietu, ale zial nic nezabera :( Chcel by som sa dat liecit roaccutanom, ale moja kozna mi ho nechce predpisat.
Vraj ho nepredpisuje lebo ho nema rada, a lokalne pripravky su lepsie. Lenze ja nechcem mat akne po celom tele do 40tky :( Kozu aj vlasy mam strasne mastne, a pokozku uplne znicenu od vseliakych liekov a a mastickiek. Z tej mastnoty sa mi robi na chrbte aj Pytriasis versicolor. Uz sa ho chcem konecne zbavit. Prosim ak niekoho poznate dajte mi vediet. Za odpovede vopred dakujem.

aknozna

odporucam Prof.MUDr. Mariu Simaljakovu, mimoriadne schopna dermatologicka s velkymi skusenostami s Roaccutanom. Je problem sa k nej dostat, ale skus jej napisat sukromny mail, niekedy nie je mozne sa prebit cez sekretarku. Ak k nej dostanes termin, vyhral si. kontakt najdes na www.akne.sk, kde aj odpoveda na otazky.

radana

Shine,syn to bral uz zhruba pred styrmi rokmi a chvala bohu sa mu to nevratilo.Akneprob,asi by si to mal naozaj prekonzultovat osobne s koznym lekarom,ktoreho si vyberies,lebo asi tazko ti poradi niekto priamo kozneho lekara,ze ti to s urcitostou ten a ten kozny lekar predpise..

Shine

samozrejme kazdy musi sam zvazit, ci to chce alebo nie. Neviem pred akou dobou mal vas syn tu liecbu, tak sa nebudem vyjadrovat. Neviem ani aku formu akne mal, v akom stave mal plet predtym. Viem len ze vela ludom sa to vratilo, rovnake podkozne vredy ake maly predtym.
Inak vela koznych lekarov vyzaduje suhlas od psychologa, predtym ako to predpise, ma to totiz na zaciatku liecby u niektorych ludi vedlajsie ucinky, ale to sa o tom docitate aj v letaku.

radana

Moj syn bral roaccutane tiez a nic sa mu nevratilo.Roaccutane mu velmi pomohol.Jedine,co bola nevyhoda,ze ked ho bral mal velmi vysusenu pokozku a pery.Akneprob,skus sa nakontaktovat na nejaku inu koznu lekarku a prekonzultuj s nou,ci by ti bola ochotna tuto liecbu nasadit.Pred liecbou aj pocas liecby roaccutanom treba chodit pravidelne na krvne testy..

Shine

Ahoj, nechcem ta odradit, ale ja som uzivala roaccutane, mala som sice velmi peknu plet, ale po necelom roku sa mi to opat vratilo- nemam s tym take skusenosti iba ja, uzivali to aj moje kamaratky, a aj im sa to vratilo. A tie neziaduce ucinky...neviem ci to za to stoji..

Shine

Ahoj, nechcem ta odradit, ale ja som uzivala roaccutane, mala som sice velmi peknu plet, ale po necelom roku sa mi to opat vratilo- nemam s tym take skusenosti iba ja, uzivali to aj moje kamaratky, a aj im sa to vratilo. A tie neziaduce ucinky...nevim ci to za to stoji..