Ako povedať priateľovi,že chcem sex v trojke?

Príspevok v téme: Ako povedať priateľovi,že chcem sex v trojke?
lucinka55

Cautee. Chcela by som od vas radu...ako mam povedat priatelovi, ze chcem, aby sme isli do trojky..ale s tym, ze chcem aby ten treti bol chlapec...akoze, ani dievca by neboolo zle, ale chcem tam proste chlapca..bojim sa hlavne toho, ze si bude o mne mysliet, ze som divna a necha ma...predsa...bude urcite aj ziarlit, ak ma uvidi s inym chlapcom...a aj sa mu asi bude hnusit ta predstava, ze bude v posteli o jedneho pipika viac..:-)) prosiiim, poradte...vopred dakujem..:-)

Lu_cia

...ze si divna?

No, ked ide iba o sex, tak asi nie, ale s laskou to tu nema nic spolocne.

Co na tych trojkach ludia vidite? Nie je nic krajsie ako intimnosti vo dvojici.

Lu_cia

...ze si divna?

No, ked ide iba o sex, tak asi nie, ale s laskou to tu nema nic spolocne.

Co na tych trojkach ludia vidite? Nie je nic krajsie ako intimnosti vo dvojici.

janekMY33

ides na to zle musis na neho ist chytro najprv mu skus navrhnut ze ci by ste to neviskusaly s nejakou tretou babou a ked bude suhlasit tak ty povies samozrejme ze potom aj s chalanom

janekMY33

ides na to zle musis na neho ist chytro najprv mu skus navrhnut ze ci by ste to neviskusaly s nejakou tretou babou a ked bude suhlasit tak ty povies samozrejme ze potom aj s chalanom

Braňo85

S babou by som privolil ale ďalší chalan nie... Na babu by som nežiarlil a celkovo keby sa mám pozerať na druhého ako pri ňom vzdycha ako sa jej to páči nebolo by mi to jedno.... asi by som si to neužil...

Iperitas

Trojky, grupaky... atd sa riesia medzi ludmi ktory spolu nechodia, ak spolu chodia, tak len jeden z nich je kvalitne naivny ked si mysli, ze ten druhy to chce iba ako spestrenie... Ked raz niekhoho lubite tak ho chcete len pre seba a tiez by ste nemali tuzit po niekom inom. Ak ano je nacase sa rozist a uzit si slobodneho zivota, lebo toto vam chyba a tam experimentujte s cimkolvek...
A ked uz si chcete spestrit sexualny zivot, tak je tolko vela inych veci cim sa to da a nemusite do postele tahat cudziu osobu.

w

Laska je nieco ine ako sex.To je predsa jasne.Ale je pravda ze sex moze vyplyvat z lasky ale aj nemusi. A tiez zo sexu sa moze zrodit laska...laska a sex nie je to iste.Je to hrozne povrchne posudenie ze len s lasky moze byt sex...{to je sice pekny ideal ale praktizuje ho ani nie 50 percent obyvatelov planety a s toho vacina pod prikazom nejakej vieri}Rozpravame sa tu o tom ze ako povedat ze chce spestrenie sexu a nie o tom ci ho ma menej rada a ci ho miluje.Ide len o sexualne hry a nic ine.Laska s tym nema nic spolocne.Nie je nutne aby sa laska spajala so sexom a sex s laskou. V takom hareme...a bolo to legalne u arabov..Len asi vecina tu je pseduokrestanov.Sex je zvieraci instinkt ,tak ako savy reflex novorodenca.Sme zvierata,co sa tyka sexu,lisime sa len tym ze pozname aj lasku ,ale stale to nic nemeni na tom ze sex je len pud a NIE LASKA.

tuk tuk

Panama: Ja len tolko, ze ked niekto zje baranie maso, tak tym neublizi tomu, kto ho neje.... Takze porovnavat neporovnatelne je nemozne....A je to jednoducho tak, ze ked s niekym mam vztah a milujem ho, tak netaham do postele niekoho tretieho, hotovo, vybavena vec!!!