Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MOJ CHLAP STALE POZERA PO DRUHYCH ZENSKYCH!!!!

buduci golem

:) rozumny muz vie, ako ma tento problem riesit k spokojnosti svojej a k spokojnosti svojej priatelky
zeny maju rady muzov, o ktorych musia trochu bojovat, takze take mierne pozeranie je nielenze dovolene, ale pre muza a trvaly vztah aj nevyhnutne.
inak si ho zena nebude vazit a bude ho povazovat za samozrejmost.

PS: ja som buduci golem, vsetky ine formy golemovskeho nicku patria niekomu inemu

no ja:)

golem==ani ja ale neriesim.nikdy som si nevsimla ci sa moj drahy nejako obzera po inych.a mozno aj ano.lenze ja mu verin a viem ze to ze sa potrie este nic neznamena.ja sa tiez pozriem ked ma niekto zaujme a nemam pocit ze ho tym ponizujem,urazam prinajhorsom podvadzam.ale tak kazdy sa na to pozera inak.

zlatino

no myslim ze golem uz to prehanas aj s rodinou vies aka je tema a ty uz rozpravas od cesty zi ako sa ti paci a raz dojde aj na teba pa pa

gulicka do golema

Ja sa zene pozriem do vystrihu len ked si myslim, ze jej tam nieco spadlo. Do velkeho vystrihu totiz lahko nieco spadne. Je pekne od muzov, ze chcu zenu na toto upozornit a pomoct jej najst stratenu vec.

moniqa87

neda mi to, ale skor suhlasim s golemom...
ok, nie je od chalana uplne pekne, ked pred svojou babou slinta po druhych, ale zasa robi to kazdy chlap, len vacsinou to nerobia v pritomnosti svojej partnerky...
ten moj sa pozera len minimalne v mojej pritomnosti, ale neverim tomu, ze ked je bezo mna, ze sa rad na peknu zenu nepozrie, tak isto ako ja, v jeho pritomnosti inych chlapov neocumujem, aj ked sem tam sa pozriem a ked idem niekde bez neho, tak sa tiez rada pozriem po peknom chlapovi...

:-))

ano minule som s azahladela do hlbokeho maxi vystrihu jednej barmanky, a zahladlela som sa velmi detailne a bolo mi na vracanie lebo tam mala akési dojky poskladané nakrivo.

keby jej tam obletoval motýl, tiez sa pozriem. ci som chlap, alebo zena. ak ma teda ten motyl nejako zaujal. ked je to zena a ma zelene vlasy, alebo jej trčí toaleták zo zadku, tak sa aj obzriem za nou.

my hovoríme o tom ked je nejaka baba jednoznacne pekná a tomu chlapcovi nestací len pohlad- aha pekná baba. ale on pootvorí ústa, zacne ignorovat svoju priatelku ktoru drzi za ruku, nehorazne sa pozrie do vystrihu alebo na nieco co ho zaujme, potom sa este obzrie a ked mu to jeho baba povie tak sa na nu osopí že si vymysla, alebo ze sa len mrkol, alebo ze čo je na tom. chod do kelu golem:P

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.