Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MOJ CHLAP STALE POZERA PO DRUHYCH ZENSKYCH!!!!

golemov spoteny pupok

Chlap sa moze zadivat na zenu aj ked je velmi skareda, alebo jej sedi motyl na ramene, alebo sa mu pacia jej saty. Kazda zena si rada kupuje pekne saty, aby nimi zaujali. Na to si nemyslela?

jajka

jasne ze muzom to nevadi. mimochodom si tu jediny muz,ktory tu prispel, ak si odmyslim tvojich strykov a podobne. zenam to vadi a pravom. ak to nejakej nevadi tak bud je taka naivna ze si mysli ze to nic neznamena alebo je na tom tak zle ze nic s tym nezmoze a radsej sa zmieri so zivotom s takym chlapom. fakt je aj ten ze to ze chlap ocumuje cudzie zeny neznamena ze nejaku aj zbali.
a este raz, hovorim o ocumovani a nie o beznom divani sa na ulici po ludoch. a fakticky mas pravdu, je mi to jedno, ja tento problem naozaj nemam.

:-dd

golem zase nech si nemyslí ze ked to je mu nevadí, ze je to teda normálne.

ked sa pozrie chlap na zenu ako aj na chodnik alebo dalsie veci okolo, je to predsa normalne, ked mu skocila do pohladu.

ked sa na nu zahladi konkretnejsie, obzera si jej postavu alebo čo, tak asi sa mu zapacila. ked je pri tom jeho frajerka, nemusel by ju tym strapnovat.

si predstavte dva pariky oproti sebe, ako ona úlisne pozera po tom druhom chlapcovi a jej chalan zase nadrzane ocumuje tu druhu babu. no, tak nech sa teda vymenia!

nech je chlapec s tou co sa mu paci. a aj opacne. preco by som mala slintat po druhych ked sa mi paci ten moj? ked sa mi ten moj paci tak neslintam po druhom. chodim s tym ktory sa mi paci a po ktorom slintam.- jeziiiis :-DD

golemov svako

Ale neprekvapuje ta to. Preco by to mala byt drzost pozerat sa niekam? ja viem, ze aj zenz sa po sebe pozeraju a aj po chlapoch.
To, ze tebe nieco vadi este neznamena, ze je to nespravne. Rozmyslala si niekedy, ze by mohla byt chyba aj v tebe?

glolemovho brata syn

Jajka,

ty sa mi zdas nejaka divna. Najprv pises, ze ta vobec neprekvapuje, ze sa na teba chlapi pozeraju a potom pises, ze ta to hneva, ze sa po tebe pozeraju. Skus si skocit za pszchiatrom.

jajka

golem,
jasne ze sa ma to tyka. mna tiez hneva ked ma ocumuju chlapi co chodia s inymi babami, kvoli tym dievcatam. su to burani a slusne dievca si takeho chlapa nezasluzi. lenze oni sa ich drzia aj tak, lebo si same seba nevazia, alebo im ini povedia ze je to v pohode a nevymyslaj. a o chvilu sem dievcina bude pisat, ze ju podvadzal. lebo chlap co ta lubi tak ine baby neokukuje.
ale jasne ze je rozdiel pozerat a okukovat. keby som isla po ulici a moj partner sa obzera po inych nohach ci prsiach tak si o nom myslim ze je prasa a ide mu len o jedno. o takeho chlapa proste nestojim. ale z takychto chlapov to krici hned ze su suknickari.
pre mna by bol pohlad mojho partnera na inu, myslim dlhy pohlad do oci, ved vies o com hovorim, jasnym znakom toho ze mu nestacim.
ale ktovie, mozno keby som bola v kozi niekoho ineho tak mi to tiez nevadi. co na tom ze ma partner podvadza,nie? lebo od myslienok na neveru je k skutku len krocik.
ja netvrdim ze ma ten moj nepodvedie. aj ked sa na ine nediva. ale nema to v povahe. skor si davam pozor na zeny co balia chlapov.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MOJ CHLAP STALE POZERA PO DRUHYCH ZENSKYCH!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk