Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vnútri trpím.........

Príspevok v téme: Vnútri trpím.........
abanka9173

Ani neviem kde sa začína môj príbeh......niekto by povedal narodením, no ozajstný zivot sa pre mna zacal teraz. Az teraz asi rok do zadu si vsetko uvedomujem.....a bohuzial aj lepsie a intenzívnejsie vnimam..... Môj brat má epilepsiu s mantálnou retardáciou a nejde to vyliecit....uz má ju 8 rokov a nic nepomáha.....a ja nariekam, bo ma to velmi bolí....preco som sa nenarodila nemiesto neho???? preco trpí??? chcem umriet....to su myslienky ktoré ma napádajú a nútia plačúc sa a klačiac na kolenách sa modliť. Mamina má s brata psychiuku v čudu, otec fajčí, starká nevidí takmer nič, všetko ju bolí a trpí, o starkého sa vždy bojím aby nedostal infarkt o otca aby nehavaroval ked má takú prácu akú má....o kamaráta aby sa nezbláznil alebo sa nezosypal ked mu v januáry umrela mamina...........a sama mámn zdravotné problémy.......mám asi pokazený imunitný systém a navyše anorexiu......toho koho milujem ma nemiluje a opovrhuje mnou, vnútri sa na mne smeje.......a ja uz nevládzem.....uz raz som sa pokúsila o samovrazdu ale nevyslo to.....len v smrti vidím riesenie.......

jjaaa

KOKINA - TY SI CO MYSLIS O SEBE???? PRESNE NAKYCHTO LUDI AKO SI TY NEZNASAM..KEBY SA TEBE ALEBO NIEKOMU BLIZKEMU STALO TAKE NIECO TAK NEVIEM CO BY SI ROBILA!! SPAMATAJ SA !!!!!!!!!

abanka9173

kokina píse abanka9173....pozri.....ak si myslíš ze som chudera, mozno máš pravdu....ale nezlahcuj moje problémy!!!!! nepísem ich sem aby ma lutovali ale aby mi poradili!!!!!! a ak si myslís ze kazdomesacné pozeranie sa na to ako brata v záchvate odnása sanitka je mi príjemné, yhak si na omyle!!!!!! trpím a ak by to tebou na mojom mieste nepohlo, udávam ti titul NECITLIVKA!!!! anulikk...dakujem ale nwm ci mám az také dobre srdce.....

funny15

Tiež mám dnes hrozný deň, a vlečie sa to už dlhšie. Rodičia boli nafigu, sebci, mali iba mňa ale skončila som s malým dieťaťom na ulici, vzchopila som sa, dorobila vysokú, ale v našom úžasnom Slovensku sa neuživíš....našla som niekoho - zodpovedného akože normálneho, ale ani to nie je jednoduché, je o viac starší, porodila som mu krásne bábo, tri roky ho kojila, starala sa o domácnosť, začala robiť ďalšiu vysokú.....teraz pracujem, starám sa o deti, domácnosť, veľkú záhradu, všetko je tip top, ale on si ma neváži, všetko čo robím je vraj samozrejmé....nevládzem...vstávam po 5 ráno, chystám deti do školy, škôlky, bojujem ráno na cestách v zápche, letím, aby som prišla načas do práce, tam sa stresujem za minimum peňazí, odtiaľ letím po deti, porozvážať na krúžky, prídem domov, kopec roboty na mne, nevládzem učesať vlasy, tak ma všetko bolí.....načo je to všetko! kam sa ponáhľame...človek už ani nevládze plakať....chlap si ráno vyfénuje vlasy a zmizne do práce...nič nemusí...na všetko sme my ženy....cítim sa nedocenená, chorá, a zničená...závidím ženám,ktoré muž uživý, môžu sa venovať len deťom, ísť na aerobik, či kaderníčke......kedy bude lepšie..??

anulikk

máš dobré srdiečko-nedaj sa vyprovokovať...málokto má súcit s druhými v tejto uponáhľanej dobe každý myslí iba na seba-málokto na druhého...ale prosím ťa,netrp za druhých-ak môžeš,pomôž,koľko vládzeš,ale nezabudni aj ty žiť...aj pre teba je miesto v tomto peknom živote a šťastie si ťa raz nájde...lebo šťastie praje pripraveným...neupínaj sa na niekoho,kto ťa nemiluje-nezaslúži si ťa-počkaj si na pravú lásku-nezištnú,obetavú,krásnu,spaľujúcu,milujúcu.. .ver mi,oplatí sa to..držím palčeky..a hlavu hore!nezabudni žiť!život stojí za to!druhýkrát sa už nenarodíš-a preto ho chyť za pačesy,nepoddávaj sa osudu,všetko krásne máš ešte pred sebou..)))

kokina

ak sa na to pozeras tak slabosky ze len v smrti a sebevrazde je zmysel urob ju ,,nie si chidnika sama kto ma problemy nelutuj sa ako chudina je mi s teba trapne.Urob ju ty kra.... este nevis co su to probmey co potrebujes na tomot fore aby ti niekdo povedal ako to nezvladas ty moja,,alebo ako si slaboch?/..spamataj sa ,,vecina ludi ma problem ,,len ty do dramnatizujes aby ta lutovali.tak sa odpal kam chces

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vnútri trpím......... - Fórum - ZDRAVIE.sk