fixny strojcek

Príspevok v téme: fixny strojcek
thomass

ahojte, dnes mi nasadili fixny strojcek, rec bola o jednom roku. ale ja som si dal nasadit ten esteticky, ktory nie je taky napadny ako kovovy, fakt sa mi paci ta nenapadnost, len mi to peru dost stve, ale priblizne ako dlho bude trvat bolest z posuvania zubov??? a ma niekto skusenosti s takymto strojcekom?? nebude sa spinit rychlo??

smejo

cawte...ja mam zo strojcekom uz tiez vela skusenosti..ale ja mam kovovy...spoluziacka si dala ten nenapadny a uz ho ma cely zlty...ale ked si budes poriadne cistit zuby tak sa to nestane...boliet ma to prestalo az po 3 dnoch...takze vezmi ibalgin...a poviem ti, ze aj pri jedeni ma to v prve dni velmi bolelo takze som nejedla takmer nic a schudla som 3 kg...niekomu by to mozno pomohlo ale ja som vazila pri vyske 167cm 43kg a schudla som na 40kg...lekarka si myslela, ze som anorekticka...hrozne som vyzerala...

aristokratka

aha, a to spinenie- normalne si umyvaj zuby, ja som nikdy nemala zlte zuby a po strojceku sa mi to nijako nezmenilo, ale mozem ti povedat, je to poriadny trapas ak sa ti zachyti jedlo v strojceku 8)) nastastie to citis jazykom takze kľidek
a davaj si pozor-toto ti asi povedal aj zubar- aby sa ti neodlomila ta tehlicka co mas na kazdom zube- to stoji dost penazi.

aristokratka

caw ja mam ten strojcek uz rok a pol a caka ma este jeden. zazila som uz vela utahovania a menenia drotov a mozem ti povedat:
-prestane to boliet ani po dni, ale s tym asi vela nenarobis, najviac tak si daj tabletku a chod spat
-casto sa rano zobudim s rozodratymi ustami zvnutra, a to ti poviem, nie je to nic prijemne. preto som si kupila specialny vosk na strojcek ktory ti izoluje strojcek od ust a celkom to pomaha, ani nie je drahy-nestoji viac ako zubna kefka