Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

trapenia...

Príspevok v téme: trapenia...
neetreba

len som chcela... hm ani neviem na ktoru temu by som odpisala a skusila pomoct,pozvzbudit, problemy, sklamania v laske.je mi z toho smuto.aj ja take nieco prezivam.vacsina chce vykricat svetu co sa stalo a ze trpí a potrebuje pomoct.iní sa uzatvoria do seba.s nikým nekomunikujú.neviem co na to vsetko,ale kam ten svet speje? je to smutne je to trapne :( napr.JA- stratila som nielen lasku,ale aj kamaratov,skola mi nevychadza,rodina? hadky medzi vsektymi...! mama na nervy z otca ktorý velmi rad prepije polovicu vyplaty ,so sestrou sa nenzasam!!!, preto vsetko si tazko "hladam" priatela... viem akurat co je to trpiet pre lasku a to niesom skareda(je to iba uprimnost),krasa nieje vsetko.. tí co si myslia ze je!!! chlapi ma chcu poväcsine na jedno.ludia si o mne myslia ze som namyslena pipka ktora sa roboty ani nechytí/pritom mame rodinny dom kde je robota stále.... zavidim tym trom kamaratkam a par kamaratom ktore/y maju minimalne rocne vatahy mne stroskotal po par mesiacoch.ja som vacsinou sama doma.lebo nemam kam a s kym ist(diskotekova mania ma uz presla),pretoze bud su vsetci so svojimi druhými polovickami alebo v robote.hm lutovanie sa? ani nie..vzdy si poviem ze vsetko sa raz vrati lebo je to pravda...sakra len neviem co sa mne teraz vracia. a to som si myslela ze mam strasne zlý zivot v niecom hej.a ze som mlada a este toho vela zazijem ..nenavidim tie reci.. ako to mam napisat? som znechutena, no ako tak cítam niekto ma este horsie problémy. ale ta povzbudzujúca veta hmmm niesom jedina na svete , a vsetko bude zase fajn NEPOMAHA obcas sa tu cítim akoby som bola navyse.nepotrebná,nechcená, ani neviem preco, s problémami sa nezdoverujem vela ludom pretoze je to podla nich "namýslanie si" tak potom neviem co mám robit ,ano ano.su to bezne problemy kazdeho z nas, skoda ze ja to tak neberiem,...a nerozmyslam nad samovrazdami atd. iba prezívam to co sa deje, dozadu sa nedívam. aj ked som sa velakrát padla, snazím sa vstat a íst dalej, stale cakam na tú dobrú etapu zivota ktora este stale neprisla, niekedy mi je vsekto jedno a niekedy si to uvedomujem a placem. plakala som dokonca aj pre to co sa stalo teraz v chorvátsku, kazdý vie ak cíta noviny a má doma televízor. som dost citovo zalozená osoba vsetko si beriem k srdcu.a vlastne neviem ci sa dá niekomu pomoct alebo sa z toho musi vyhrabat sám.slová a pismená len malokedy pomozu :( na pár minút povzbudia a zase príde ten strasný pocit bezmocnosti.domov nam prisla obáalka a v nej pozadovali aby sme prispeli nejakou sumou pre deti ktore hladujú v afrike. ale preco to neposielaju tým kt. majú 300 tisicové platy? a hocikto sa stazuje ale nikam sa to nepohne stale vsetko je rovnakoa peniaze? peniaze niesu vsetko? ale kto má peniaze ma aj zdravie! je to tak? je! je mi zle...a skoda ze si to cítajú iba obycajní ludia co nic proti tomu nezmozu :( .. uz par tyzdnov som sa nesmiala. nemam ani dovod. je mi zle zo vsetkeho! asi sa potrebujem iba vyrozpravat............

neetreba

aspon viem ze nieosm sama .. teda to je jasne.. aj tak som rada ze ste to precitali a viete o com pisem.fakt ma to potesilo apspon troska no. dnes sa idem niekam zabavit. to som zvedava ako to dopadne ci zase tak ze pridem pozriem sa "to kde som?" a pojdem domov, neviem. asi som taka unudena a z nechutena ze sa mi nic nechce a mam take negativne myslienky :( a keby to aspon tak dlho netrvalo

srdiecko01

Ahoj, ja som na tom tiez podobne ako ty..som strasne precitlivena a ked ma chyti kvoli niecomu opat zachvat depresie, tak to postihuje uz aj moje telo a nielen hlavu. Stale placem, neviem sa len tak s niecim zmierit a potom sa citim strasne. Teraz mam nastastie to "lepsie" obdobie, ale ja som taka, ze ked mi je dobre, tak sa bojim, ze o to pridem. Mam priatela, o mesiac a nieco oslavime vyrocie, je nam spolu krasne, ale to co si musim doma kvoli nemu vytrpiet je nehorazne a to co som v minulosti musela, bolo este horsie.A to vobec nie je gauner, ale vysokoskolsky vzdelany clovek. Odkedy s nim chodim, moje vztahy s rodicmi klesli k bode mrazu,hlavne s otcom. A co sa tyka toho,ked mam problemy, tak zase ja to rozpravam vela ludom, pretoze nedokazem to udusit v sebe...
nechces dat tvoje icq?

mishka123

ahoj....vies co aj ja mam niekedy take stavy=(....myslim ze mnoho ludi preziva take chvile menejcennosti ci zufalstva bezradnosti ci ako to nazvat...asi aj to patri k zivotu=(...aj ja sa doma casto hadam s nasimi ci uz kvoli skole,povinnostiam,priatelovi s ktorym to tiez nie je jednoduche=´(......ale aspon navonok sa tvarim ze je mi fajn,lebo nerada rozpravam o svojich problemoch s inymi ludmi asi nechcem navonok vyzerat tak zranitelne...co ja viem....asi to mame v povahe.......mna v poslednej dobe sklamalo tiez dost veci a ked ono to pride nejak naraz tak o to je to asi horsie=(

jajka

tiez mam stale v srdci ten isty pocit smutku a viem ze sa to nikdy nezmeni, mozno na chvilu ustupi ale ostane. myslim ze tento pocit ma obrovska vacsina z nas, ale vsetci sa hanbia si to priznat pred ludmi. je to ako priznat si slabost. mam depku, mam ju stale, ale nestazujem sa. som na tom tak isto ako ostatni. zijem a chcem zit, chcem vytazit zo zivota a zo seba co sa da, nemysliet na smutne veci a na veci s ktorymi nic nezmozem. pretoze trapit sa nema zmysel.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

trapenia... - Fórum - ZDRAVIE.sk