mozne tehotenstvo a špinenie

Príspevok v téme: mozne tehotenstvo a špinenie
katarina

Dobrý deň, potrebujem poradit. S manzelom by sme chceli druhe dieta a tento mesiac na tom pracujeme. Vcera sa mi vsak objavil tmavsi vytok, male mnozstvo, a dnes to iste. Neviem, co si o tom mysliet. Co mam 15 rokov menstruaciu sa mi nestalo, ze by som spinila medzi menstruaciami a ani ked som bola prvykrat tehotna toto sa mi ani raz nestalo. Test mi vychadza negativny, ale zatial mam len 21 dni od prveho dna poslednej menstruacie. Takze to este nemusi znamenat, ze tehotna nie som. Prosim poradte, kto ma s tym skusenosti. Dakujem!

pusinka

ahojte. mam podobny problem ako vy. v maji som potratila a teraz je prvy mesiac co sa s manzelom pokusame o novy prirastok. to uz treti den spinim a to najma rano, velmi slabucko a farba je uplne jemna. robila som si asi pred 5dnami test a vysiel pozit. a na druhy den negat. poradte mi ako pokracovat. menz. mam dostat dnes

jablonkaa

katarina, na tehotensky test je naozaj este skoro. ja neverim na tie vselijake uzasne testy, ktore maju detekovat tehotenstvo uz par dni po oplodneni. sprav si test az v case, kedy by si mala mat menstruaciu, alebo ak ti bude meskat.
nechcem ti davat nejaku zbytocnu nadej, ale niekedy sa objavi slabe spinenie aj pri zahniezdovani oplodneneho vajicka v maternici. stalo sa to aj mne, len som pri tom spineni este netusila, ze budem ozaj tehotna. (teraz je to oplodnene vajicko v skolke :-))

222

VYTOK ALEBO AJ SLABSIE KRVACANIE SA MOZE OBJAVIT V STREDE CYKLU, KED MA ZENA OVULACIU A MOZE TRVAT AJ 5 DNI. JE TO INDIVIDUALNE. NIEKTORYM ZENAM SA TO ROBI,INYM NIE.