Aké sú všetky príznaky tehotnosti?

reta

prosim vas je mozny priznak tehotenstva ked ma hrozne boli oblast kde je vajecnik ked ju stlacim??ale len na jednej strane.....na druhej ma neboli......

lori

a este vsetkym, studujte potom sa milujte,mate nedostatky z uciva zo zakladnej skoly tam sa prebera anatomia pohlavnych ustrojov a oplodnenie.Pretoze co z toho mate ked potom zazivate muky,to vam stoji za tu chvilu potesenia, ak vobec neake zazivate,alebo robite len radost tym co maju plne vajcia a potrebuju sa toho zbavit.

lori

mila adiname nie si tehotna spermia neprenikne cez kondom iba cez poskodeny,to ze ti menzes meska je sposobene tou mykozou,vyvolavacke tiez nejaky cas trva kym zaucinkuje tak do 10 dni.Takze sa nestresuj.A niekedy treba aj dve a ked ta gynekologicka pozrela tak by to zistila aj za 2sekundy .

adiname

no u mna je to dost zamotane...milovali sme sa asi tak dokopy 5 krat,vzdy s kondomom- ale asi den po podlednom sexe, kt bol asi pred 2 tyzdnami som zistila ze mam naky hrudkovity vytok a tak som sla k doktorke, lebo mi meskaju tyzden kramy a koli tomu vytoku....dala mi cipky a mast na to, a na tie meskajuce dni mi dala vyvolavacku(neskontolovala, ci nie som v tom, iba ma pozrela na koze na 2 sekundy)....napriek tomu som kramy stale nedostala......mozem byt v tom???

loli

a pre spermie je ešte dôležité vnútorné prostredie vo vagíne. Pretože oni potrebujú zásadité prostredie, aby prežili a v ženskej vagíne je to skôr kyslejšie a pri kvasinkových ochoreniach ani nehovorím...Takže prežijú len výnimočne silní jedinci.

loli

To nie je až také jednoduché ostať tehnotnou....si myslíte, že spermie urobia hop a je to tam? Veď oni musia zdolať nie ľahkú a nie krátku cestu k vajičku, aby ostal tam nejaký zárodok a počiatok tehotenstva....