ZMIESANA až MASTNÁ CILIVÁ PLEť

kachnicka

pre leilu: Tak isto mam velmi mastnu plet, tiez pouzivam krem od Garnier, ale ten z rady Pure, zmatnujuci. Tato znacka sa mi celkom osvedcila, tak by som v buducnosti chcela vyskusat aj nejaky iny pripravok od nich. Ty si pisala o Garnier Total Fresh, ja som si to nasla na nete, vsade je, ze je pre normalnu az zmiesanu plet, nie teda vyslovene mastnu. Taktiez sa nikde nepise, ze plet zmatnuje. No ale ked si pisala, ze tvoja kamoska s velmi mastnou pletou na neho neda dopustit, zaujalo ma to a asi by som ho chcela vyskusat. Nemas aj ty, alebo kamoska skusenosti aj s Garnier Pure zmatnujucim? Ze by si to vedela porovnat. A pomohlo by to aj mne, lebo viem, ze kazdej nam vyhovuje nieco ine. Diki moc dopredu.

leila

Ahoj. Ja mam zmiesanu plet - vyskusala som uz rozne kremy no najviac sa mi osvedcil Garnier Total fresh(24-hodinovy s vytazkami z hrozna)stoji do 150sk a hned sa vstrebava, pricom plet ostane matna a hydratovana. Kamoska ma velmi mastnu plet a skusila ho - neda nan dopustit. Iny uz ani nepouziva. A k tomu nadherne vonia :)