Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

obsedantno-kompulzivna porucha

eba

bambulka, aj ja mám OCD. Beriem Seroxat 20 mg denne a Xanax som brala, ale keďže je návykový, prestala som s ním. Cítim sa v poho, ale ešte nie som úplne vyliečená. Chodím aj na KBT terapie k psychologičke a kúpila som si aj tú knihu, ktorá tu je spomínaná. S čím máš problém?

eba

Ahoj bambulka,aj ja patrím medzi ľudí tpiacich OCD. Momentálne sa liečim a beriem Seroxat 20 mg denne. Brala som aj Xanax, ale keďže je dosť návykový, skoro som s tým prestala a je to fajn. Seroxat mi dosť pomohol. Ty čo berieš? Aké máš nutkania?

benny

Ja to síce nemám,ale mám známeho s touto"chorobou". Je to údajne nejakou chémiou látok v mozgu.Človek si to sám nedokáže vyliečiť,určite treba vyhladať odborného lekára.Správnymi liekmi sa to dá upraviť na normal.

veronika

no, aj ja mam tu knizku, od doktora praska...je o tam naozja velmi dobre dopodrobna opisane...celkovo ocd...
tak ju odporucam najma tym, ktori nemaju aboslutnu predstavu, co je ocd a maju blzikych s touto poruchou. nech sa naucia pochopit vnutorne pocity..lebo len velmi velmi tazko clovek laik bez porcuhy si vie predstavit..o com ocd vlasten je...to nie je len o opakovani nejakych cinnosti stale dokola...ale podstata je pre vsetky druhy ocd rovnaka..su to vtierave myslienky..ktorych nie a nie sa vlastnou volou zbavit a vyvolavaju obrovsky strach, uzkost....az do zblaznenia...zazila som..

monikinha

ahoj aj ja ale neberem nic ..kupila som si jednu knizku- Obs.Kompul.porucha a jak se ji branit no ..neviem..niekedy je nutkanie silnejsie ako ja..resp.tuzby aby som sa upokojila kompulziou...rada by som sa este skontaktovala s ludmi ktori maju tuto poruchu a podelila sa o skusenosti..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.