pomoooc cem schudnuť :((

Príspevok v téme: pomoooc cem schudnuť :((
torticqa

Nooo akoo ja už neviem čo mám robiť... neviem akooo velmi ceeeem schudnuť.... nejde mi o to aby som mala idealnu váhu alebo čo... ale proste aby nikto nemohol powedať že \\\"ona je tučna \\\" ... akoo ide hlavne o to že sa medzi mojimi chudými kamoškami cítim hroznee.. a ešte horšieee ked niekto powvie niečo o mojej postave je to staršneee a vie ma to tak zničiť mam depku.. asi ešte tri tyždne... a zabudnuť sa na to proste nedaa na také rečí.. ja meriam 165 a vážim 56 kíl.. no... fakt by som chcelaaa chdunťťťť pomoc.. ale nepište mi že obmedziť zlee jedla.. a vjac pohybu... lebo to robíím a nič.... pomoc velmi peken prosííím :(((

torticqa

jajka..... nooo aleee weš.. ja nesom leniva len nevladzem behať.. ale tak vješ... jaa jem normálneee .. neprežieram sa.. ani nič.. a také nezdawe nejem ani kolu nepijem.. proste sa snažím... a už som aj svičila a tak.. ale že vraj ked zle cvičíš taaak.. možeš ešte vajc pribrať ... a leeeen to už necem... to už by bolo hrozne... a čo sa týka mami.. tak ona až do porodu bolaaa skoro jak podviživena... teraz taká že par kil navjac ale normaaal.. no...

jajka

netreba byt lenivy. nemusis behat mozes si najst aj iny pohyb. ak budes sportovat mozes jest normalne. nezacni drzat diety nema to zmysel. jedz zdravo, najdi si stranky na nete alebo knizky o zdravej vyzive, pravidla su stale take iste. ber do uvahy aj svoju genetiku, aku ma postavu tvoja mama, iste veci nejdu zmenit. urcite nie si tucna.

torticqa

jajka konečne jadna čo má chápe.... ale myslíš že to pomože??? :((( ako mne sa staršne tažko ale behala by som jak zbesneta keby som vedela že to určite pomože....

jajka

ale chodte ja mam 168 a 55 kg a nie som vychudnuta. ani anorexiu nejem a jem normalne. torticqa ved zacni behat plavat a hned uvidis zmenu. ziadne drasticke diety.

torticqa

aleee šak ja vážneee nesom chudá potom prečo mi howoria že soom.. vážne možno sa vám to podla váhy zdá ale nesoom fakt.. a cela by som pomoooc :(((

majkaaa

To,že si tučná Ti môže povedať jedine človek,ktorý je postihnutý anorexiou. Pri takej výške a takej hmotnosti nemôžeš byť v žiadnom prípade tučná!! Ak máš širšie boky,je to stavbou kostry a tú nezmeníš,spamätaj sa !!

majkaaa

To si robíš srandu?!! Ptolemaia má pravdu.Tvoj problém nie je hmotnosť a postava,ale myslenie.Si chudá !!!! Ešte 2 kilá dolu a môžeš si zarobiť na parádne zdravotné problémy.

torticqa

ja podvizivena nebudem nikdy to vjem... a keby sme ma videli tak by ste pochopili o čom howorím... a to že som tučná enhoworím preto... žeby som si to myslela len ja :(((