Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

troska od veci

mirka 23

Kamilka, máš pravdu. Keď sú to plátenky pre teba, tak je to v pohode. Aj ja mám jedny pracovné tenisky od číňana, nosím ich len sem tam, a držia mi už asi 5. rok. Radšej nakupujem kvalitné veci keď sú v akcii.
A s tou spodnou bielizňou máš pravdu. Najhoršie je, že moja sestra kupuje dcére nohavičky za 20sk len preto, lebo sú pekné s obrázkami. Potom má malá vyrážky na zadku, no a sestra skonštatovala, že to má určite z vlhkých obrúskov, ktoré som jej ja kúpila.

kamilka

ja viem,ale ja nemám ekzémy a plesne,mám len jedny plátenky,moje dieťa nosí kvalitnú obuv s klenbou,nie od číňana,ale niektorí rodičia nemajú dostatok financií a nakupujú nielen topánky pre deti ale aj spodné prádlo a to je už iné kafe

mirka 23

Kamilka, keďže sú vyrobené z plastových fliaš, tak jasne že vydržali. Potom sa ľudia čudujú, že majú ekzémy a pliesne.

ivaa

moja mamka kupila minule slapky u cinana a mesiac ich na balkone vetrala a ani po tom to nebolo uplne ok, ale bolo to uz znesitelne ...

kamilka

parfém pomôže,v kvalite pláteniek u číňana a v obchode až tak nevidím,často sa stalo,že tie z obchodu sa rozdriapali oveľa skôr a od číňana mám dodnes

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

troska od veci - Fórum - ZDRAVIE.sk