Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

:( ja uz neviem

Príspevok v téme: :( ja uz neviem
molka

AHojte.. mam jeden problem:( s chalanom chodim pol roka, ale sme este spolu nespali, vyzeraa to tak ze sa to stane kazdu chvilku... len ja neviem kedd niesom snim som presvedcena, ze to urobim:( ale ked je pri mne sa bojjim, neviem je to taky hlupy pocit ani strach ale sama neviem... neviem co mam robit, viem ze vecne sa cakat neda, ale ja uz fakt neviem co mam robit... snad sa najde niekto zlaty co mi pomoze:(

lilinka

Molka, samotne pocity ti davaju najavo to, ze este nie si pripravena. Ked na to bude spravny cas, tie pocity sa stratia. Kolko mas vlastne rokov?

danuska123

den nie je to tak ze to robia vsetci a je to in ..ak hej je to ich problem ale dievcata aspon niektore vedia fakt milovat ...aaaaaaa ten link :) otec pavol hudak niekedy prehana co sa tyka jeho prednasok:)

den

www.cistota.hudakcd.sk ..pozdravujem vsetkych odporcov, ale nedalo mi nedat odkaz v tomto pripade.Molka, nemusis nic robit, lebo to tak robia "vsetci"a je to "in"

nicoleta

Kedy by ste do toho nemali ísť?

Keď:

* Na vás tlačí partner a pýta si dôkaz vašej lásky (nech vám on dokáže svoju tým, že na vás počká!)

* Nemáte ochranu – nikdy, naozaj nikdy neriskujte!

* Nemáte vhodného partnera – snáď sa nechcete stať len ďalšou trofejou miestneho Casanovu

* Keď sa necítite pripravená

Kedy by ste mali začať? Keď sa na to budete cítiť ozaj zrelá, pripravená, zamilovaná a ľúbená!

alebo tuto stránku by si si mohla kuknúť www.diva.sk

cezia

Ahoj ja som bola asi tak pred rokom natom ako ty. Ale po zvazeni vsetkych pre a proti teda aj ci toho partnera chcem vidat v posteli do konca zivota som sa rozhodla ist do toho. Ale nebolo to preto ze by som chcela skusit sex, som z tych chladnejsich zien :( skoda skoda. Nelutujem to aj ked momentalne menstruacia meska a mam nervy aj ked pouzivame ochranu a davame fakt bacha. Takze tak a aha vek: moj 23 ked som stratila panenstvo, bol prvy.

nicoleta

ahoj možno to len máš tak v hlave že .. ja sa bojím bolesti a tak toho samotného styku.......... ale ak si si neni istá že je to ten praví a ani mu moc neveríš a ani neni spoľahlivý tak nech ešte čaka... ael ak to chceš .. a pôjdete do toho s ochranou .. a máš na to vek tak sa neboj neskôr sa ti to zapáči a budeš sa len usmievať... ahoj napíš ako

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

:( ja uz neviem - Fórum - ZDRAVIE.sk