Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krem na citlivu plet

didula

Ja pouzivam Avene Trixera. Je na telo, ale davam si ho na tvar- mam len 25 a robi mi dobre. V lekarni stoji 50 ml. okolo 250 SK. Videla som ho uz vsak aj za 300 a ten posledny mam z maleho mesta len za 190.

mirka 23

No lebo veľmi často v lekárni ponúkajú Vichy, a ľudia si myslia, že čo je drahé, je aj dobré, len v tomto prípade to nie je pravda. No ale zase netreba preháňať, aby som používala Mitiu...

neva

už viac ako 10 rokov mám problém s citlivou pleťou. Zo začiatku som mala velký problém kupiť si vhodný krém, ani z daleka nebola taká ponuka ako dnes. sú celé rady kozmetiky na citlivú pokožku. Z tých lacnejších Ti môžem odporučiť www.oriflame-online.sk je aj nočný a tiež čistiace mlieko. Som s nim spokojná. Vyskúšala som naozaj toho dosť, avšak sama si musíš zistiť na sebe čo Ti naozaj vyhovuje.

mirka 23

Zepter. Ak chceš vzorky, pošli mi svoju adresu na mail, pošlem ti ich. Je to prírodná a kvalitná kozmetika. Krém stojí okolo 200sk.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.