Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kiahne ? osypky ? komare ?

ayurveda

Ak to nie sú kiahne,je možné,že je to nejaká alergia.Neviem aká,ale na vyrážky-aj alergické,mám zo srilanky prírodné krémy.ak chcete ayurveda.sk zavinač gmail.com Majú
neskutočný účinok,a bez chémie.

monika2204

Bola by som rada,keby niekto odpovedal na dotaz od janik366 ,pretože presne taký problem mam s 9 ročnou dcérou.Mali v triede liahne a ona ma vyrážky podobné štipancom od komara,nesvrbia,teplotu nemá.Už 3.týžden jej pribudáju po 1-3 kusoch denne a miznu.Lekarka vylučila ovčie kiahne a velmi sa tým vyrážkam čudovala.Dakujem

RNG

Kiahne su virusove ochorenie, mnohoktat som na rozne virusove menoval hromadu prostriedkov. Najsilnejsie su collostrum, lapacho, extrakt z olivovych listov velke davky vitaminu C(1 gram za hodinu) a najma chaparal(larrea tridentata, davka 2x1 gram denne)

panča

kiahne maju hlivicku naplnenu tekutinou, vyrazky su aj v hlave, kedy sa vyhadzala tvoja spoluziacka ? ak pred 2-3 tyzdnami, tak si to mohol dostat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kiahne ? osypky ? komare ? - Fórum - ZDRAVIE.sk