bozkavanie a dvihanie zaludka

ina zena

nie inokedy sa mi nedviha ainac by som sa nepytala ale kedze je to len pri tomto tak mi to pride divne ..mozno to asi fakt nebol spravny chalan ..dost to aj lutujem

xtiba

a nedvíha sa ti žaludok aj ked robíš niečo iné napr.ked si umývaš zuby?to by potom nemuselo priamo súvisieť s tým bozkávaním...to by aj mna zaujimalo koľko máš rokov?

ina zena

ako ze nie ???aky pocit mam mat pri tom ????ja fakt nic necitim ludia ..sibe mi ci co ...a kebyze sa mi aspon zaludok nedviha pri tom aj potom

ina zena

ta co ja viem mne to bolo to jedno kto to bol ....:)ale nie tak som to nemyslela ale nebol tam, ziaden negat alebo naopak pozitpocit len mne to fakt bolo neprijmene a myslela som pri tom na vselico mozne ale tak nemozem zato ked mi to tak prislo pri tom ....a este som si vravela boze to je akoze ono ???....a nic anipocit ziadny ...aj som sa snazila ale nic ...prazdnota

xtiba

ako sa ti môže z toho dvíhad žalúdok nechápem? no aj ked záleží od toho s kým sa bozkávaš ak je to niekto kto sa ti nepáči a je ti nepríjemný tak je to dosť možné :))ale bozkávanie má byť príjemné...

ina zena

nie mne to vobec nic nerobilo ani dotyky ani nic a z bozkavania tiez nic len sa mi potom ked som si spomenula na to dvihal zaludok ..viem ake to je ked mate motyliky v bruchu a toto to urcite nebolo