Reumatická Artritída

Príspevok v téme: Reumatická Artritída
tunonegro

Ahojte moj otco (49) dostal asi pred troma rokmi reumaticku artritidu. od vtedy sa mu stav vyrazne zlepšil ale aj tak.... nemože spraviť prudči pohyb lebo ho sekne v krýžoch. neviete prosimvas poradiť nejaku mať alebo niečo podobne čo by potom mohol robiť normalne prudčie pohybi ? poradte prosim....

skrent

ahoj janicka765JE uz urcite vies ze za tym stoji tvoja imunita. ta ti napadla klby a tie blbosti ohladom vitaminov a ine blbosti co ti popisali neberies vazne. mas net tak si citaj o chorobe drz sa rad od ludi ktory tomu rozumia a ber lieky.

jrh

Pre vsetkých, ktorí trpia reumomou: našej babke velmi pomohla bylinková kúra od ozopa.sk
Predtým nevedela už ani vstať a bez pomoci chodiť no odkedy užíva tuto kúru dokáže už bez pomoci chodiť aj porobiť veci v dome ( to má cez osemdesiat rokov a reumu má už viac než desať ). Skutočne možem len odporučiť.

zuzisima

ano to mas pravdu no nie kazdy clovek ma taku volu, aby sa tymto riadil. a dalej neviem ci je v ludskych silach doplnat vsetky vitaminy zo stravy do tela v takom mnozstve, ako je pren optimalne, proste niekedy si treba pomoct

smolnusa

s tym sa bohuzial da len suhlasit, no ak by som sa mohla vratit nejak k tej prvotnej teme ohladom reumatickej artritidy a podobnych zapalovych ochoreni pohyboveho aparatatu, da sa voci nim robit aj prevencia?

zahorko

tak ako vravíš. len sa hnať za všetkým aby človek ako tak prežil. sám to na sebe niekedy cítim, že meliem z posledného koľko krát, no dá sa inak, nedá

Lupienok554

Tak ti poviem, ze sa tomu vobec ani necudujem. clovek fakt nema niekedy cas a ani len moznosti na seba mysliet

dasulienka98

vsetko je to o tom, ze sa ludia zanedbavaju. kedysi aj ked mozno toho tolko nebolo sa mi vidi, ze bol proste taky vacsi klud, to mi aj mamina a babina kolko krat spominaju, ze take problemy kedysi neboli

lajtmannlea

je to ale take smutne, ze uz aj mladi ludia mavaju problemy s takymito chorobami. cim viac ide doba dopredu, tym sa mi nejak vidi, ze viacej ludi na nieco trpi