Predcasna menstruacia, escapelle, HAK

Príspevok v téme: Predcasna menstruacia, escapelle, HAK
limo

Ahojte. Na zaciatku chcem povedat ze som dospely clovek. A nejde o neake primitivne otazky. Len ma to zaujima.
Priatelka brala prvy mesiac HAK (Volalo sa to tusim yadine). Vsetko funguvalo ako ma. Potom mala 7 dnovu pauzu. Dostala menstruaciu. A po nej mala znova brat tabletky. Ale nestihla to.A zabudla na ne. Tal sme boli cca 2 tyzdne bez HAK. Iba kondomy. Mne sa pretrhol.A tyzden po tej prestavke pouzila escapelle. No a predvcerom dostala menstruaciu.Co bolo dva tyzdne po tej 7 dnovej pauze kde mala tiez menstruaciu. A zacala brat znova HAK.. Nechapem Ci moze mat tak ten cyklus. A ani to kedy sa ma brat hak.A uz vobec nie tym prestavkam...Za kazdu radu Dakujem.

limo

Priatelka nespravila blbost ze si to takto rozhadzala? Co by mala spravit? A uz by mala byt chranena od kedy zacala brat prvu tabletku. ?

vlocka

To ze dostala dalsiu pseudomenstruaciu, je prirodzene, lebo si rozhadzala cyklus. Priatelka musi byt pri brani HAK naozaj dosledna. Pauza trva vzdy sedem dni a na osmy zacina novy blister. Aj pocas tejto prestavky je priatelka stale chranena. Ked uz na to teraz po tej prestavke zabudla, mala radsej pockat do dalsej prirodzenej menstruacie a zacat brat zase od prveho dna krvacania a nie nasadzovat si HAK len tak v polke cyklu. Jasne, ze to sposobi sarapatu. Takze rada do buducna, nech si na to dava pozor a ked uz ste sa rozhodli pre HAK, chce to ovela zodpovednejsi pristup.

lilipo

Tak to sa cudujem ze ma taky cyklus vobec, ked sa tak natrepe hormonmi. Antik.sa berie kazdy den v tu istu hodinu. Po 21 tabletkach je 7 dni pauza ked ich neberie ale aj tak je chranena. Ak prejde tych 7 dni zase zacne brat tych dalsich 21 tabletiek a tak to ide dookola