Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nenavidim svoju matku a ona neznaša mna

Príspevok v téme: Nenavidim svoju matku a ona neznaša mna
janka003

PrečO? mi stale howoriš že ma nenawidiš a že som strašna..hrešiš pomne kedy sa ti zachce..a ked sa chcem stebou rozprawať maš ma w p... ked sa neozywam ja ktebe tak som zas ta najhoršia p..a aka len može byť...zakazuje mi chodiť won.. rozmyšla že necham priatela lebo koli mne iba trpi.. a čo že mam 15 rokow wed aj ja sa chcem zabawať... maš rada iba swoju simonku ktorej nesiaham ani po clenky.. čim som si zaslužila že ma tak neznašaš?? ked sa ta to opytam powješ mi že radšej by si mala iba ju..ja som len na pritaž.. chcem odisť zdomu ale nemam odwahu.. poradte mi

alkacka

ahoj káča... mám teni sitý problém. nenávidím svoju matku a ona ma nenávidí ešte viac ... stále popíja tie svoje medicínky stráca mi pirsingy a chodí domov v alkoholickom opojeniíé ...našla si zajačika ktorý je od nehj o 30 rokov mladsi a pritom ona ma 42. Ale to nevadi lebo ma strasne velke celo a odstavajuce ušká ....možem pokračovať ,, rada pojedá lekvári najrdščej vo vlaku.
jahodoví dokáže zjesť bna 3 lyžičky alebo žufankly ? ... a toto je len uvezok z mojej knihy nenavidim svoju alkoholicku matku dakujem

bibi

ono by si aj rodicia mali vazit svoje deti nemyslis alebo ze ich vykotili si splnili svoju psiu povinnost ja si nemozem vazit cloveka co sa ku mne takjo chova

bibi

ja mam 32 a moa matka je vacne s niecim nespokojna,neviem ci ju mam povazovat za matku lebo su veci ktore neurobi ani zver svojmu mladatu len to co povie ona je spravne my ostatny sme hovna dakujem za taku matku zavidim ludom co maju MATKU

začni ty byť milá

v istej literatúre sa píše: cti otca svojho i matku svoju, aby si dlho žil. alebo: kto zlorečí otcovi alebo matke, nech je potrestaný. kto vraj ohovára rodičov, veľmi často je chorý. najspoľahlivejším receptom je vraj dobromyseľnosť, láskavosť a zmysel pre humor. buď prívetivá. podobné priťahuje podobné.

igua

hlavne je nevybuchnut. aj ja mam taku mamu. proste sa nesies nechat vyprovokovat a ani ju zbytocne nedrazdi. ked som mala 15 tiez som mala podobne myslienky ako ty. ale utek nic neriesi. len pockaj, kym budes dospela a potom,, ked sa postavis na vlstne nohy, odides a budete obe spokojne. aj ja sa uz tesim, ked budem samostatna. zatial studujem a zivia ma rodicia, tak si este pockam..nastastie cez skolsky rok byvam na intraku, je to vyborne!
drzim ti palce. proste zachovaj chladnu hlavu.

galaxisa

Utek nie je riešenie. Kam by si sla? matka ma starosti a mozno potrebuje tvoje pochopenie....uz nie si malá. 15 je vek plny emocii a hladania sa, ale aj ucit sa chapat druhých...zvladnes to. musis. aj ja som to zvladla.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nenavidim svoju matku a ona neznaša mna - Fórum - ZDRAVIE.sk