Z očí

Príspevok v téme: Z očí
zvedava111

Ahojte, nenašla som tu takú tému na ktorú by som sa chcela spýťať, je vela ludí ktorí poznajú \"z očí\" tak tí ktorí to poznajú tak by som chcela nejaké rady ako sa toho vyhnúť, okrem otočenému prádlu, červenej spodnej bielizne atd...
Dost často to mam tak sa tomu chcem vyvarovať, tak ak niekto to pozna tak prosím vas prispejte ku tejto téme,Dakujem.

logikonka

mozno ti iba chyba kava, ja ked som bez kavy tak mi chyba stava a akoby som mala zoci - ale to zoci je blbost..

zvedava111

dakujem ti velmi pekne za popisanie, kazdy to pozna pod niecim inym zatial som taky "ritual" ako vravis ty este nepocula... no ja sa citim potom strasne slaba bez energie ako keby som to nebola ja napr. ja aj ked rano vstanem tak ja ked si urobim s uhlikmi tak mam zoči:( nechapem preco tot ak je a uz tyzden a nieco mi je tak blbo ako keby som nebola v svojej kozi... tak je na tom nieco pravda ze niekto niekoho uhranie, no su taky ludia ktori to robia naschval a taki ktorí to ani netušia že maju taku energiu zobrat niekomu tu jeho.
Ja ked niekde prídem mne stačí prísť do školy kde mam zavistlive spolužiačky a obzeraju si ma cely den tak potom chodim zničena domov s nich ked odoberaju mi energiu a neivem sa tomu vyvarovat ani sebe rozkazať že mi nieje zle:/

babiatko99

ahojte nie som odbornik na tieto povery starych mam ale mna švagrina učila spluvat a teraz to robievam mojmu manželovi každy večer lebo pracuje vo velkom kolektive a je velmi haklivy. Najskor si pri razy len tak jemne opluješ hanky na ruke a potom mu prejdeš po čele 3 krat a pritom si pomysli ::ureky ženske mužske destke panenske a kurevske chodte preč.. a ke d to zopakuješ 3 krat tak mu daj nakoniec na čelo krížik a nahlas povedz AMEN. On by pritom nemal mysliet na nič, čim by mohla byt jeho mysel moc zaneprazdnena.To je všetkoa dufam že ti to pomože.

radanka

no ja som znama tym ze cloveka dokazem uhranut... mojim kamoskam byva casto zle, hehe a ked som bola aj u nich doma tak sa potom u nich rodicia citili zle ako keby bez zivota - ja som zasa plna energie, citim sa skvele a skoro nikdy mi tak zle nebolo, netreba si teraz pripustat vsetko k teluja napr. viem hned rozpoznat ze na mna zozadu niekto pozera a ked nanho pozriem tak sklopi zrak alebo co - mozno ze prehanam ale tak to u mna byva. dufam ze to nie je nejaka prenosna choroba:DDDDDD

zvedava111

leeda :
noo presne kto to nemal nevie, moja mamka babka a tak odmalicka si toto robili... ja to mam skor s toho ked som niekde kde je strasne vela ludi tak to väčšinou s toho ze ani nevies kto na teba pozera.. a to nemusi ani s toho ked s apozeraš do očíale nemusíš byť pri tom človeku a aj na dialku vraj.... no skusim s tou šnurkou a uvidiiime, drz mi palce :P

leeda

to ti verim. zazila som to. tazko vsak o tom hovorit, kto to nezazil neuveri. ja tomu verim jedine preto, ze som doteraz nenasla na to racionalne vysvetlenie. inak o tom nerada rozpravam, preto z mojej strany povazujem tuto temu za uzavretu. vyskusaj tu snurku, za pokus nic nedas. ked sa ti to stava tak casto, tak sa lepsie poobzeraj okolo seba, kto to moze byt. aj ked som pocula, ze niekto moze zobrat energiu bez toho, ze by to chcel/uvedomoval si to... neviem to presne popisat. kamaratka je takto citliva na svetle oci - nie modre, ale take do biela/siva.

zvedava111

leeda:
no ja poznam iny sposob ako sa toho zbavit, niekto na to neveri niekto ano... podla mna je to tak ja som vela krat tak uz aj hnačkovala odpadavala atd. aj dneska mi bolo velmi velmi zle a urobila som si toto s uhlikami a uplne jak nic behom 2min. to sa stratilo. ano je to aj o psychike ale verim aj tomu.

DESmodka

leeda, zacne boliet hlava a hned si urieknuta, akoze somarina podla mna... aj mna kolkokrat zacne boliet hlava a boli tak ze eset aj dva dni mam odozvi a ziadna tabletak tiez nepomoze a to som hned urieknuta??? to je len psychika, ked si vsugerujes nieco, tak tomu aj veris..