Z očí

Príspevok v téme: Z očí
zvedava111

Ahojte, nenašla som tu takú tému na ktorú by som sa chcela spýťať, je vela ludí ktorí poznajú \"z očí\" tak tí ktorí to poznajú tak by som chcela nejaké rady ako sa toho vyhnúť, okrem otočenému prádlu, červenej spodnej bielizne atd...
Dost často to mam tak sa tomu chcem vyvarovať, tak ak niekto to pozna tak prosím vas prispejte ku tejto téme,Dakujem.

leeda

ja som teda na rozhrani verit/neverit. asi pred piatimi rokmi sa mi stalo, zacala ma boliet hlava z nicoho nic. nebola som ani hladna, smadna, nefajcila som. bolest sa pocas dna stupnovala, vecer to bola priserna bolest. tabletky proti bolesti nezabrali. bola to vsak taka bolest ina, nez zvycajne, ina ako pri chorobe/prievane a pod. na druhy den bolest mierne ustupila. potom mi znamy povedal, ze ma musel niekto uhranut. mate na to niekto z vas rozumne vysvetlenie? z medicinskeho hladiska?... hehehe ja sa povazujem za racionalne zmyslajucu osobu, na toto som vsak doteraz nenasla/nedostala rozumne vysvetlenie od nikoho...

DESmodka

no tak taketo vysvetlenie som teda necakala :),ale ste ma pobavili, nie je to vsetko len o namyslani a psychike.. ja som asi uhrieknuta uz mesiac :D... no ale ked tomu verite, nech sa paci, ja teda nie

leeda

no ja poznam trosku inu metodu po uhranuti. pohar cistej vody, hadzes tam zapalene zapalky a v duchu sa pytas muz, zena, dieta. ktora klesne na dno ten to bol. vodu treba vyliat von oknom alebo pred dvere. s uhlikom urobit kriz na cele. takto to poznam ja. tebe spadli vsetky zapalky? nerozumiem...

zvedava111

leeda :
noo dakujem za vysvetlenie, j asom to nevysvetlila, tak sorry ostatným, jasom sa pýtala a tí čo tomu rozumejú tak vedia o čom rozpravam, robí sa väčšinou no ajja uhlikova voda a s tou sa človek ako keby utrel na rukach nohach a očiach a potom je už lepšie, no mne sa stalo niečo také že asi také 4 dni za sebou mi bolo príšerne zle že som absolútne nebola vo svojej koži a ked som si robila uhlíky stále mi všetky spadli ak vieš čo to znamená, takže zakaždým 5dni za sebou som mala zočí, také som ešte nikdy nemala tak preto sa pýtam tu že či niekto sa s tým až tak stretol, ináč mam stale s nepríjemných ludí :(...

leeda

desmodka a ostatni, takato tema tu uz raz bezala, len neviem pod akym nazvom. pre vysvetlenie co tym zvedava myslela: ide o to, ze ti niekto zoberie energiu. su ludia, ktori maju akoby "silne oci" preto zide z oci, ked sa danemu cloveku pozrie priamo do oci. tuto energiu vsak moze zobrat aj zo zadu. nasledne cloveku, ktoremu je ta energia odobrata pride zle, bolesti hlavy, nechut do jedla, zvracanie. moze to trvat aj niekolko dni. hovori sa tomu tiez uhranutie.

limetka335

ak som ťa správne pochopila tak myslíš to ked ťa niekto "uriekne"? z očí mávajú väčšinou malé deti... ja som to tiež mávala ako malá a vždy mi mamina prešla naslinenými prstami po očiach... ale neviem či to pomáha:D a neviem či myslíš to:D