Opuchnutá hrčka v kolene po artroskopii

Príspevok v téme: Opuchnutá hrčka v kolene po artroskopii
katarina1702

Robili mi artroskopiu kolena pred štyrmi mesiacmi. Zo 3 mesiace som nemala žiadne problemy, teraz mi i po kratšej chôdzi opuchne koleno-vytvorí sa mi menšia opuchnutá hrčka, ktorá po studených obkladoch sa trocha stiahne. Rotácia kolena je dobrá a bez bolestivá. Mna však koleno po chôdzi bolí. Cítim pichanie. Má s tým niektzo skúsenosti?

mia 1982687

Dobry den,ja mám problém z guločkou v noze,na koleni,ale z druhé strany,jako ze zadní.Kulička je tvrda,a velka aso 5cm,je docela dost vyditelba,a nepríjemne bilí,hlavne pri zmene počasí.Koleno jsem si 2x udrela,tak poradíte co vy to mohko byt,dekuji

jebo z lesa

ja som pred 2 tyzdnami spadol kolenami na beton nic som s nimi nemal iba narazene a teras po zápase na pravom kolene z lavej strany sa mi spravila taka hrcka a pichá to pri vystieraniu nohy a pri chodzi. poradite ?

pufa

dobry den som tri tyzdne po operacii kolena meniskus.objevila sa mi hrcka rovno pod jazvou je to tvrde ako kost.mozte mi niekdo poradit

zuzulka21

ahojte som 2 týždne po operacii meniskusu mam tam zrazeninu ktora nešla injekčne vytiahnuť koleno ešte dobre nezohnem chcem sa opýtat na tu zrazeninu je to v poriadku lekar povedal že sa to vstrebe

slnieckooooo

Ahojte..ja som tiez po artroskopii kolena,nie som sportovec,len jedneho dna mi puklo v kolene tak ze som sa viac nepostavila,deficit extenzie 90%,operacia bola v spinalnej narkoze,mesiac som nohu neohla,vcera mi dali dole ortezu,noha boli poriadne ju neohnem, a navyse som si nahmatala na koleno taku malu hrcku..je to ako vyraska,ale ked to stlacim je to tvrde,ostre..neviete niekto co bz to mohlo byt?? Davali mi tam aj nejakej sipky vztrebatelne na vazy ktore som tiez mala skrizene spolu s roztrhnutym meniskom (to bol vraj starsi zanedbany uraz),mozu to byt tie sipky???

SLAWIQ

katarina1702 ja mam spravenu artroskopiu oboch kolien a tiez som mala ten isty problem ale casom sa to dalo dokopy.Problem robi nadmerny pohyb pripadne krvne zrazeniny vnutornych stehov.ja mam uz 2 vybrate a teraz je secko uzasne a dokonca dosahujem v sporte ovela lepsie vysledky. Vy ste si tam nenahmatali nic? v pripade ze ano treba zajst za ortopedom a vyberu vam ho. neje to ziaden problem.

Gerty

dobry den....prosim Vas,moze mi niekto poradit.....pravidelne chodim na plôavaren a v poslôedny mesiac som zacala mat problemy s kolenom....ked dlho plavam, tak ma v nom sekne a potom ma picha, a boli najma ked chodim po shodoch a lebo dolu kopcom....dneska som si na tom kolene nasla taku malu hrcku, asi 1mm.....moj email je d.daizy@zoznam.sk
prosim, poradte mi....