Pretiahnuta predkozka za zalud

kukucko

Ak nejde stiahnut ani ochabnutemu penisu, chce to chirurgicky zakrok.

Lepsie je mat stiahnutu predkozku, je to predsa len bezna ochrana a zabranuje vysychaniu a tak zmensovaniu citlivosti povrchu.
Stale pretiahnuta predkozka umoznuje zasa vraj lepsiu hygienu - ale ja tomu neverim, treba si ho pravidelne umyvat pretiahnuteho a bude cistucky a zdravucky ...

Čo si jak???

Mám o mesiac 14 rokov.
Nejde mi stiahnuť predkožku uplne ani v kľude ani v erekcii. Pri erekcii max. do polky žaluďa keď chcem ďalej tak už nejde a bolí to je to problém? Môžem to vyriešiť sám alebo musím ísť k doktorovi??? Prosím rýchlo poradiť mám z toho zlý pocit

tetro

Mam rovnaky problem, v ovisnutom stave mi nejde stiahnut predkozka uplne a za stojaka je tu dokonca aj bolest, mam 13, tak co stim???Upravi sa to samo?

bebe pro

A čítal som članky a ja keď som si daval predkožku za žaluď tak mne sa nezhrnula ale spDla pod žaluď (uobil som to v ovisnuton stave). A ja neviem či sa to takto nazýva ale ja som citlivý a hneď sa mi postavil a nahle prišla ta bolesť a nevedel som predkožku dať späť. Ak to urobím znova aby sa mi natiahla predkožka ale začne náhodou ta bolesť (škŕtenie) čo mám urobiť? Počkať kým predkožka sama nevýjde s pod žaluďa alebo čo?
Ďakujem za odpoved

bebe pro

No neviem si dať tak či tak dole predkožku. Raz dávno som si ju dal za žaluď a zrazu som ju nevedel dať ani naspäť a celkom to bolelo. Ale tak asi po 15minutách už sama vyšla s pod žaluďa. No ale teraz keď si snažim dať za žaluď tak mi to nejde ani za stojaka ani nijak proste lebo ako keby sa mi začala trhať koža na konci predkožky a ide krv :((. Help me please.
Mám 13

lolypop

Takže ešte raz , mne ked stojí nejde celí stiahnuť , a ked si ju stiahnem uplne v ovysnutom stave , a budem ju nosiť zhrnutú tak sa mi natiahne ?

o_iix

no to presne sa mi stalo...po cca hodine sa zalud zvacsil a neslo to nazad,ale neviem preco...preto spekulujem to natiahnut cele...bolest pri tom nemam ale mozno to prameni v tom ze mam dost uzky koniec a ked stoji nejde predkozka cela stiahnut...hamba strasna to pisat nie este ist k doktorovi

mate59

mat ju za zaludom len vtedy, ked ti nejde dobre pretahovat.Kozu nechaj zhrnutu tak ako ked ju pretiahnes.Az sa uplne uvolni a pojde lahko, nos ju zase stiahnutu.Sprvu ti to bude neprijemne, ale si zvyknes.Ak ju mas moc tesnu, pozor na zaskrtenie zaluda, vtedy je to nebezpecne.