Krvácanie po prvom pohlavnom styku

Majenkica

Ähojte ja by som chcela radu tekže s mojim priatelom sme spolu už dva roky a po dvoch rokoch sme sa to spolu chcleli skusit skušali sme to už viAC krát ma to bolelo preto ho vybral ale bol tam ptm mi aj tam dAL JEDEN palec neviem preco ale mam taky pocit že aj ked bol k tomu čo malo prist čiže k pretrnutiu blany ešte neprišlo ale penis bol tam priatelovi to aj dost vadilo že krv nešla ..nwm teda či sa to už stalo ale stale ešte pannou som

k.a.t.i.n.a

Spala som s mojim priateľom ale vôbec som nekrvacala a ani ma to nebolelo iba po prvom vsune potom ma to tak celkom bolelo v podbrusku ale iba pri zasunoch a potom asi dva dni po styku ma trošku bolela vagina .. takže neviem či som panna alebo nie prosím poraďte mi

bobena

Ahoj ja mam za dva mesiace 16 a moj priatel 25 sme spolu rok aj dva mesiace a o panenstvo som prisla sním až po roku chodenia do ničoho ma nenutil a pekne počkal kedy budem ja chciet ... tiež som sa toho hrozne bála ale ani to nebolelo a ani som nekrvacala .. síce ked ma natrhol kuštík to štipkalo ale inak je to super :) podla mna sa možež odpaniť aj prstami kamaratka sa tiež prstami a pri dalsom sexe by si nemala už krvacat ..

emanuela

Dobryy den jaa by som sa kcela spitat pri prstovani my išla krv ale ja som ešte pohlavny styk nemala mohla bimi is krv aj pri pvom pohlavnom styku .dakujem pekne

M.e.g.a.n

CHodím s jejdným chalanom mám len 15 a chceli by sme už sex!:// Ale mám aj trošku strach že kebyže sa to dozvedia rodičia tak neviem čo urobím..:( .. prosím vás pomôžte mi!:)) treba aby mal na prvý krát parnet aj kondom alebo nie?

Domuska_xD

bash.ka - pred chalanom som sa nehanbila pretože má tolko čo ja.. a ja sa nebojím že mi niečo je teda nejaká choroba alebo tak.. len chcem vedieť či je to normálne.. či je to proste len panenská blana alebo je to príznak tehotenstva:/

bash.ka

tak chod do ineho mesta. povedz doma ze idete s kamoskou na vylet a sup sup. ked sa hanbis gynekologa, chod k zene, ja som to tiez zvolila za lepsiu alternativu. a ked si sa nehanbila pred chlapcom pri sexe, gynda nebude o nic horsie, cele vystrenie netrva ani 5 minut a mas to za sebou:) lebo co ak mas nejaky vazny problem? cystu alebo co?