Krvácanie po prvom pohlavnom styku

Domuska_xD

bash.ka - to je podla toho kolko má pacient rokov.. a kedže mama pracuje v zdravotníctve, tak to by som musela ísť do minimálne do iného mesta:/ ..a okrem toho - hanbila by som sa pred gynekologom.. pretože som mladá.. :( .. a moc sa zato hanbím aj takto písať..

bash.ka

domuska, preco by mal hned volat tvojej mame? ved lekary maju tzv. lekarske tajomstvo ci co kde sa nesmu o zdravotnom stave pacienta rozpravat s inymi osobami. to je protizakonne. alebo chod k inemu gynekologovi, ktory nema kontakt na tvoju mamu:)

DomuSka_xD

Ja som maLa prvý pohlavný styk pred 4 dňami. Bolí ma brucho pri každom močení, je to vačšia bolesť ako keď mám kŕče pri menštruácii. Vygooglila som si príznaky tehotenstva (pre istotu) a jeden príznak je to, že keď sa utieram tak mám také malé červené bodky (krvavé) na toaletnom papiery. Teraz to už kontrolujem pri každom močení a vždy to tam mám. Pred polhodinou som bola tiež a tentokrát som mala na toaletnom papiery niečo vačšie ako inokedy. Je to zakrvavené aLe hnedé. Mám strach ísť ku gynekológovi, pretože ten by hneď volal mojej mame. A tá by ma asi zabila:D :/ ..Nemám žiadne skúsenosti s týmito vecami (bohužial), tak vás prosím povedzte mi o tom niečo.. ďakujem:/

sonixa

Mňa prvý styk bolel fakt strašne ale nekrvácala som veľmi, ibaže asi 3 dni to trvalo kým mi prestala tiecť krv...teda skôr to bolo špinenie ako krvácanie...a potom ešte 3 razy ma to pri styku bolelo aj krv tiekla ale neskôr už pohoda :)

MTSS

Je normálne keď pri 1. styku vobec žena nekrváca? A ani pár hodín po tom?

Normálne to býva hneď alebo ako som počul nejakú hodinu po?

Dik :)

niekto

Piotrica zaloz novu temu tu ti nikto neodpovie ...

Kikuša
poziadaj partnera nech sa na to pozrie urcite mu tym spravis radost ;-)

Piotrica

Nechcem zakladat novu temu, tak pisem sem. Co si myslite, je normalne, ked po 2.sexe (prvy bol cca pred mesiacom), dost bolia krize? Bolest ako pri menzese. Dakujem