Krvácanie po prvom pohlavnom styku

alzbee

z1ch3rka4: chapem, ze mas strach, ale niekedy nerozumiem tomu zmyslaniu u niektorych dievcat (nemyslim to v zlom)...mas problem, ktory ta trapi a radsej sa budes trapit aj nadalej, zit v nesitote, nez aby si sa prekonala, sla na gyndu, vyklopila vsetko gynekologovi a ten zahaji potrebnu liecbu...mozno to je naozaj nieco vazne a ty to kvoli svojmu strachu len oddalujes a mozno sa ti to zhorsi...v pondelok chod pekne na gynekologiu a budes mat pokoj na dusi, ked aspon budes vediet, ze co ti je. drzim palce:))

dancaBB

z1ch3rka4 to nevie nikto co by to mohlo byt..my sme neni doktori a bez toho aby ta niekto vysetril, ti nebude nikto vediet poradit...mozno mas zapal...alebo nejaky skryty problem vnutri..radsej chod k doktorovi aby si nakoniec nemala nejake trvale nasledky, lebo napriklad neliecene zapaly mozu sposobit vselico...nemusis sa bat, ani hanbit..doktori su na to, aby taketo problemy riesili

z1ch3rka4

pri kazdom pohlavnom styku s partnerom krvacam a ked sa snazi do mna dostat ma to niekedy boli ale nejako pred mesiacom som nemala taketo problemi... viem ze to nie je v poriadku ale bojim sa ist gynekologovy..... vie mi niekto poradit prosim??:((.. co moze byt pricinou toho??:((

zuzana9

No u mna to už je štvrtý den...neni to silné krvácanie, nemám ani žiadne bolesti...ale bojím sa že stratím veľa krvi...

nikola73

mno vieš pretrhol ti blanu a ja som krvácala pot om ale len jeden den.. niektoré krvácali aj 4 dni.. ak to je taka že sa valí krv navštiv gynekologa.... ak nie počkaj.. :)