Dlhé, husté a rovné vlasy

Mimi323

to sa stalo aj mne, lebo som tam pridala citron, tak som to mala riedke. Nevadi, utieraj obruskami, potom to prestane stekať.
Ale pred koncom si to prefénuj, lepšie ti to chytí.

sissssa

no ja som to mala cez noc na radiatore, takze to bolo teple ked som si to davala na hlavu. Lenze sa mi zdalo huste, tak som si to zriedila a teraz mi to steka v kuse po hlave :((

sissssa

cafte :) no ja som si vcera pripravila henu, zaliala ju roibosom, citronom a dala som tam trosku papriky, bo to chcem cerveneee, nechala som to cez noc odstat a za chvilu si to idem nagebrit na hlavu, som zvedavaaa :D napisem vecer vysledok

mia90

idem si to nechat este hodinu, dokopy to budem mat tri na zaciatok hadam staci.zaliala som ho uplne horucou vodou z kanvice, ked tam pisali ze cim teplejsia voda tym lepsi efekt, citron som nakoniec doma nemala tak som dala 1dcl vody, lebo som si dala iba dva sacky a vystacili mi.lebo ja mam do postupna zostrihane vlasy tak su redsie.no tak som zvedava co to bude zac.no ten kondicioner alebo balzam si davam vzdy po zmyti lebo moje vlasy by boli este omnoho horsie, suche a neviem ake.no tak potom dam vediet co to narobilo s mojimi vlasmy:D

Mimi323

No a potom daj vedieť že ako. nAJLEPší POCIT BUDEš MAť Až PO DRUHOM UMYTí VLASOV. A nezabudni tiež dať potom masku.

Mimi323

Hej, tá Henna smrdí :)
A keď si to budeš zmývať, tak si umy vlasy šampónom aj dva krát a ak bude treba tak aj tretíkrát.

mia90

no praveze ja som mala saumu uz viackrat vzdy inu, a nie som s nou spokojna na obycajne vlasy je moznod dobra ale na take znicene ako mam ja asi nie je dobra...no skratka mne nevyhovuje