Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlhé, husté a rovné vlasy

lonely_angel

mooj recept - obycajny zihlavovy a brezovy sampon( ja ich strieddam, mesiac jeden, potom druhy) a odporucam jest orechy, mandle, slnecnice, atd.

sade8

no ja stale neviem co skutocne pomaha,aby vlasy dorastali, a boli zdrave
vlasy nefenujem, nezehlim, nenicim farbami...
kedy som ich mala huste teraz sa to neda povedat,a chcem ich spat.
tak poradi nejaky skutocny odbornik na to co skutocne zabera???

Mimi323

sweet lolita, tak ja potrebujem blond hennu, a takú zatiaľ nemá, takže som si objednala len zabaly. Tá červená, ktorú má by bala byť dosť dobrá. Ty si si niečo objednávala alebo nie?

sweet_lolitta

Mimi, aj mne sa ozvala! Hm, no nenapisala cennik, tak potom ked vyskusas daj vediet, som zvedava najma na indicku hennu. Ja chcem taku nefalsovanu cervenu :P

Mimi323

Michel, na jemné riedke vlasy je výborná Henna (prírodná farba na vlasy)
Baby, mne sa ozvala jedna pani na mail, že má Indickú Hennu alebo posilňujúce výrobky (niečo ako Henna, len je to bezfarebné) tak to vyskúšam.

zicherkaxi

mrkva je potrebna pre vlasy a aj nechty takze kto chce mat zdrave huste vlasy musi jest vela ale ozaj vela zeleniny..a este by bolo dobre keby si aspon raz za tyzden spavite vyvar zo zihlavy a oplachnete si ich s tym po umyti vlasov..zihlavovy vyvar pomohol mojej sestre s vlasmi ale vysledok neni vidiet hnet..treba mat len trpezlivost :)

blahus

dievcence,ak mate zaujem o Pantene balzamy.. tak sa mi kludne ozvite... Ja som ich vyhrala za krabicu,ale vobec tuto znacku nepouzivam...:o( .
blahus@pobox.sk

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dlhé, husté a rovné vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk