Dlhé, husté a rovné vlasy

mia90

diky velvet, vyskusam ten kokosovy olej som kukala maju tam aj za 300 akysi, ale zda sa mi to dost dat 180 plus 90 postovne, a nevies ako to je s tym odberom v ba? maju tam predajnu ci ako? to by mi skôr vyhovovalo

velvet

jasne mia, ono si to pokojne mozes davat od oka. Ja si robim z troch zltkov, asi 1 a pol PL medu, 1PL olivoveho oleja, a 1PL kokosoveho oleja. Mozes pridat aj zrele avokado... ja som nemala momentalne.Poriadne rozmiesat ...ja mam ten kokosovy olej dost tuhy... takze poriadne rozmiesat..aby nebolo ani jednej hrudky..na riedku kasicku.. .
A hotovo.. Ja som si ju robila vo stvrtok vecer,bo piatok boli prazdniny.. a mohla som to mat celu noc.
Skus,iste sa ti to zapaci.
Ozaj,ja som si ten kokos. olej objedlala cez internet. Jedna kocka mi tu na zdravi poradila bio ochod a bol tam 500g sa 180 sk. . Je kvalitny a prirodny,Stranka je biomajak.sk ... ale dufam,ze to nebude povazovane za reklamu... . Chcem len pomoct,kde ho zohnat lacne... lebo som si taketo bio-obchody obehala... a sumy boli niekde ozaj prezdrazene.. . Papa :-)

velvet

ahojte kočky,ja som si robila masku z zltkov,medu,kokosoveho a olivoveho oleja ... vam poviem ... to je inaa ,,henna" .. :-)).Mala som tuto zmes celu noc a vlasy mam velmi hebke..leskle...zregerenovane .A hennu zabal z osobnych skusenosti mozem len a len odporucat.. :-).

mia90

mimi neviem, ked si ich chytim tak sa mi zdaju take jemnejsie, hlavne tie konce, lebo ja mam brckave a zehlim ich, tak tie konce su take suche, aj mamina mi povedala ze su jemnejsie, no mne sa to az tak moc nezda, no neviem uvidim,ale na hennu som urcite nezanevrela, este mam to jedno balenie o mesiac dam znova, a potom asi prejdem radsej na bezfarebnu, lebo tie vyrastky mam take divne:D

sissssa

no uz som si zmyla tu henu a mam nice leskle vlasky, len su viac hrdzave ako cervene podla mna, i ked ta farba sa mi teraz dost meni...ved uvidime zajtra :)

Mimi323

A ani nemáš lesklejšie vlasy? Ja nväčší učinok vidím po druhom umytí vlasov. Ale podľa mňa je to lepšie ako chemická farba.

mia90

cawte baby, no tak ja som si tu hennu davala vcera, a myslim ze mne neurobila take zazraky ako vam, aspon nemam taky pocit:) vyrastene vlasy mi chytilo akosi tak hnedo az rysavo, tie odfarbene asi nijak, a ci mi to nejako zregenerovalo, no neviem nemam ten pocit.asi na take moc znicene vlasy to nie je,alebo chce to skusit viackrat asi.no uvidim skusim znova o mesiac este ci to nejako inak zapôsobi

Mimi323

3 hodiny je dosť, môžeš zmyť. Umy si vlasy 2-3 krát, potom daj masku. Čím dlhšie to máš, tým lepšie. Potom daj vedieť, ako sa cítiš, keď vysušíš vlasy.

sissssa

ok prefenujem. a este mam otazku, kolko si to mam na prvykrat nechat posobit? uz to mam 3 hodiny na hlave a strasne to teceee, uz som nervoznaaa :D