hrudkovity vytok

Príspevok v téme: hrudkovity vytok
kacenkaaa

ahojte.bola som na dovolenke a pred nou som mala zapal,vyliecila som sa a vsetko bolo ok.ale teraz posledne dni na dovolenke som zacala mat akysi hrudkovity vytok a silne palenie na pyskoch a vo vnutry.najma ked sme sa s priatelom milovali.na ten vytok som vlastne prisla tak ze mal priatel na penise same zlte hrudky a pocas celeho dna som mala aj na nohavickach aj ked som sa sla sprchovat dolu same male hrudky ako keby som sa utrela toal.papierom a ostal mi tam.nikdy som to nemala.co to moze byt?a teraz ma stale svrbi,mozem mat opat ten zapal?co s tym?prosim poradte,som dost nepokojna.

kacenkaaa

ahojte..ten vytok mi presiel do dvoch dni ako som tu naposledy napisala a potom az som bola objednana ku gynekologicke a ked som tam prisla,povedala mi ze mi nic nie je a ze vsetko je v poriadku.sice mi predpisala nejake tablety,ale teraz mam menzes tak ich este nemozem uzivat.dala som portanerovi zatial ten krem canesten.trosku sa bojim ze ak znova budem mat sex bez kondomu tak ma to zacne palit a boliet,ze sa to vrati,kedze sa to teraz tak z nicoho nic vyliecilo a uz som mala aj normalny vytok.viete mi poradit?nemoze to byt nejaka infeckai ktora sa moze vraciat?

Shine

ak ma niekto uz hrudkovity vytok, urcite nestaci, ak si kupi nieco v lekarni. Mala som ten isty problem, a samoliecbou som si iba cele trapeie predlzila. Je to velmi neprijemne, najma po sexe...Musi sa liecit aj partner, suhlasim s lilinkou. Ja som inak dostala vaginalne kremi, s tym istym kremom sa natieral aj partner, a okrem toho sme obaja brali antibiotika. Uz mam 2 roky pokoj, zatial som nemala ziadne vytoky:-)

lilinka

Candibene je tiez obdoba Canestenu. Ja som naposledy kupovala kombinovane balenie Canestenu, kde je jedna vaginalna tableta a krem a dokopy to stalo 171 korun. Samotny krem bude lacnejsi. Ale pokial ta nesvrbi len vonkajsok, ale citis palenie aj vnutri, tak sa to oplati s tou tabletou, zaberie to rychlejsie a budes preliecena aj zvnutra.

lilinka

Urcite sa musi liecit aj partner, napriek tomu, ze priznaky nema. Inak si to budete stale dokola vracat. Viem o com hovorim. Nech sa tym canestenom par dni natiera aj on, nic sa mu nestane. A este k prispevku Mykózy: nikdy som nepocula o tom, ze by sa na mykozu predpisovali antibiotika! ved tie mykozu naopak vyvolavaju. probiotika, to uz je ina vec.:)

kacenkaaa

dakujem,ten krem canesten uz mam a aj pouzivam sem tam,na to svrbenie.ale nejak nepomaha zatial.pockam este par dni lebo aj tak je tazko objednat sa u mojej gynekologicky tak to potrva.no a preco aj partner to musi pouzivat?moze to aj on mat?zatial sa na nic nestazuje,u neho je vsetko ok.

mykóza

Pýtaj si v lekárni lieky na mykózu. Majú určite aspoň 3 druhy. Ja byriem gyntima, sú na prírodnej báze. Ale ak ti to do 3 dní neprejde, vahľadaj gynekológa, predpíše ti aj antibiotiká...

neva

Celkom určite sa jedná o kvasinky - mykózu. Najlepšie bude ihned navštíviť gynekologa.
Dá sa kupiť v lekárni krém aj tabletky na vkladanie značky Canesten, ale ak to neprejde behom 3 dní, navštív uričte gynekologa. Ten krém by mal tiež použiť aj tvoj partner, aspom pár dní.

nikola73

neni som doktor ale myslím si že to je kvasinkova infekcia navštív lekára alebo choj do lekárne a vypitaj si niečo na to