lamajuce sa nechty

Príspevok v téme: lamajuce sa nechty
nechtik

ahojte, mam problem, strasne tuzim po vlastnych dlhych nechtoch, lenze hned co mi trochu povyrastu, zlomia sa, rozstiepia sa. nerozumiem tomu. rped mesiacom som bola pri mori, a tam boli krasne zdrave, a teraz na slovensku... no proste hroza...staram sa o ne kazdy den, snazim sa vyhybat pracam, kde by sa mi mohli zlomit a a aj tak.. nepoznate nejake pripravky na zosilnenie nechtov ktore naozaj pomahaju? alebo nejaku kuru, alebo hocico :( dakujem pekne

zuzika19

ahojte, aj ja som mala velmi krehke, stiepajuce a lamave nechty, vyskusala som rozne laky a neviem co vsetko, az mi kamoska odporucila japonsku manikuru, uz po prvej navsteve u manikerky moje nechty spevneli, teraz mam za sebou uz dve navstevy a som nadmieru spokojna, kazdy obdivuje moje nechty a uz sa ma aj pytali, ci mam gelove, takze ja odporucam japonsku manikuru

Shine

ahojte, mne velmi pomohol vyž.doplnok VIADERM, mala som aj gelove nechty, ale ked som si ich dala dole, mala som velmi zničene nechty. Fakt mi to pomohlo, mam dlhe a pevne nechty.

RNG

koza aj nechty potrebuju byt nasiaknute tukom, inac su krehke a lamu sa(koza praska)
Lak obsahuje rozpustidlo, ktore odmastuje nechty, podobne ako lepidlo na umele nechty. Oboje velmi skodia nechtom. Zosilnuju ich len zdanlivo, ale krehnu od nich znacne.
Aj mydla odmastuju nechty, preto si treba ruky po umyti naolejovat okamzite.
Kremy obsahuju len 15 % oleja a aj to povacsine mineralneho, co nie je pre nechty a kozu vhodne a zdrave.
Co sa tyka adresovania rastu a kvality nechtov zvnutra, na to su zmesy vitaminov a mineralov specialne navrhnute.
Napr zmes Skin Hair Nails obsahuje doplnky pre vlasy, kozu aj nechty zaroven.

dada

nechty musis mat pevne aby sa ti nelamali aj ked mas nalakovane ... mne ani laky nepomahali...proste sa mi stiepali , lak mi lupal sa a efekt??? otrasne a nervy som uz mala ...teraz??? lak mi vydrzi 2tyzdne a riesim to az ked mam chut na zmenu :-))) dnes ma kazda druha zena gelove nechty ... naozaj, keby to bolo take skodlive , urcite to nie je vyziva , ale vhodna forma riesenia ... papa kocky

slnecnica24

ja by som si v zivote nedala gelove ani ziadne ine nechty lebo za to len vysolis prachy a efekt nie je dlhodoby a potom su nechty velmi znicne... takze poradim ti len jedno.. aspon mne sa to osvedcilo v kuse maj nalakovane nechty, pretoze lak ti necht spevni a nemal by sa lamat... aj viac vrstiev laku.. ja som zvyknuta robit si francuzsku manikuru a tym ze mas na nechtoch podkladovy lak, na koncekoch nechtov biely a potom este prelakujes priesvitnym ti to necht dost spevni a nemal by sa tak lamat.. takze asi tak =))

dada

Mne nepomohla absolutne ziadna kura ... rok som to riesila a nakoniec som si dala urobit GELOVÉ...som maximalne spokojna ...uzastne :-)))