baby ideme nato?

sonicka1111

no prave ze ja by som potrebovala tiez povzbudit:)) kam myslis ze chodievam?cvicit? ja cvicim doma..a cvicim kazdy den skoro..

salminka

sonicka- jablcny ocot neskusaj moc, kamoska na tom "ficala" a pokazila si tak zaludok ze ked nedodrzuje urcitu dietu, ma ohrozenie ze bude mat vredy....

salminka

ahoooooooooooooooooooj:)
Takze ty si taka "osobna trenerka" ktora vie opvzbudit ludi do chudnutia??:) to by som sa rada pribrala, som samy spek po przninach a potrebujem to dat dole:D:D:D
a ako casto choodievas?

sonicka1111

ja vobec nemam anorexiu a ani bulimiu.NIC...uz to pochopte..nemozem byt nejaka vychudnuta ked mi frajer povie ze ma ma zaco chytit!!tak ma nesudte ked ste ma vzivote ani len nevideli!!!

sissa

Cafte, ja som schudla posilkou a som spokojna, mam pevnu postavu, vaha mi uz ostala pri 170 cm, 54 kg, som veelice rada. Nahovorila som aj kamosky a schudli tiez, teraz dokonca aj same chodia, uz ma nepotrebuju, kludne ak mate zaujem, tak mozem chodit s vami do petrzky do Areny (posilka za 60 sk na den):) Mam 19 rokov

chrumka

Ahojte, som z BA keby mala niektora z vas zaujem, mohli by sme niekam chodit cvicit spolu alebo rada plavam, tak by sme mohli chodit a zaroven chudnut. Potrebujem spevnit a hlavne sformovat postavu. Inak mam 20r a som z RUzinova.
Tak keby ozvite sa. :)

barbinka

sonička ja mám 164cm a 55kg a som tak akurát, tak tu nevyprávaj, že si ako huspenina. buduci golem má pravdu, zaváňa to anorexiou.

kukina

no..poviem vam,aj ja by som rada cosi zhodila,ale...iba dietou,nejedenim nic nedosiahnem...nikto...ak chceme byt aj pekne,nie iby vychudnute,je veeelmi dobre cvicit...a cvicit...a cvicit..nakolko som po operacii,cosi som za par mesiacov pribrala,ale musela som dodrziavat klud,ale uz by som rada nieco so sebou robila ...a chcem cvicit...prida sa niekto?

ssia

radsej skus cvicit, z nicoho ineho sa ti ta "huspenina", ci "speky" nespevnia. najlepsi je beh a tanec. a este pilates a kalanetika.