baby ideme nato?

buduci golem

vidim, ze tu mame dalsie buduce bulimicky a anorekticky
fascinuje ma, aky pokriveny vztah k svojmu telu ma velke mnozstvo zien

sonicka1111

boze co riesite..kazdy ma svoj nazor..ja mam 163 cm a 47 kil..a nepacim sa same sebe stale..chcem zdravo jest a spevnit si postavu..mala som aj 58 kil a citila som sa velmi zle...ale niekto by sa citil dobre a zdravo...a tato tema vznikla na to aby sme sa mohli povzbudit a tak..

usiko

pusate, odbornici tvrdia, ze rozdiel vo vahe kostry u ludi je 500 gramov , nejde o kila, preto tvrdenie, ze ty mas tazke kosti, neobstoji.......ako chces, ja som stastna, ze papam normalne, varim si kazdy den a tesim sa na kazde jedlo, vychutnam si ho a nemam konecne vycitky......som stastny clovek...a mam sa rada....

miro.83

recitujem PUSATE

"hmmmm, čožeeee??? pribrať??? ja merám 152cm skoro jak ty a vážim 37kg-o 11kg menej a pribrať vôbec nechcem, ale ja mám moc lahké kosti,ty máš možná ťažšie a koszra ti váži viac a preto môžeš vypadať štíhla aj ked vážiš viacej, to bych ťa musela vidieť..."

Troska som sa zaoberal pro-ana a klasicky priklad odpovede jednej ana z blogu.

pusate

hmmmm, čožeeee??? pribrať??? ja merám 152cm skoro jak ty a vážim 37kg-o 11kg menej a pribrať vôbec nechcem, ale ja mám moc lahké kosti,ty máš možná ťažšie a koszra ti váži viac a preto môžeš vypadať štíhla aj ked vážiš viacej, to bych ťa musela vidieť...

usiko

mi to cele pripada ako ja, ked som bola vo veku ze 18 az 25 rokov, ked som sa ustavicne pozerala v zrkadle a chcela byt chudsia.....moj svet sa tocil okolo vahy, aj ked som nikdy nebola tucna....az som sa dopracovala k anorexii, celkom slusnej, takej 5 rokov trvajucej....43 kil a citila som sa krasna, pokym som sa nevidela na fotkach....velka hlava, tenke male telo....potom , casom som sama, vlastnou volou zacala mat rada moje telo, apostupne som priberala......teraz mam 163 cm a 50 kg.....papam, co chcem, konecne som stastna, ze normalne si robim jedla so smotanovym jogurtom a nemam vycitky, urobim si ryzu oprazenu na oleji, a nemam vycitky, mam chutne jedlo kazdy den a tesim sa na neho ako blcha, po tych rokoch hladovania.......dam si tri kusky kvalitnej cokolady kazdy den ...a aj tak som schudla....trochu musim pribrat, ale som rada, ze moj svet zabera teraz nieco ine ako starost o vahu a postavu......baby, ak mate nadvahu, tak prosim, schudnite, ale tie, co mate podvahu sa spamatajte ak chcete mat raz dietatko....

hmmmmmm

preboha co chcete vyzerat ako vesiaky na saty???ja mam 153 cm momentalne 48 kg a som zufala lebo potrebujem pribrat aspon 2-3 kila nech sa citim fajn.to sa vam vazne pacia tie vychrtle kostricky????spamatajte sa zdravie mate iba jedno..a treba aj vediet kde je hranica...si vypocitaj bmi..lebo zda sa mi ze je tu zakazane chudnut ludom s bmi nizsim ako 18...aspon tak sa mi zda

usiko

ale zase ste len v rovine, ze chceme, chceme a chceme......tak to robte a povedzte si, ze uz chudneme a citime sa lepsie....nie len chceme, a takto budete najblizsie dva mesiace chciet, pride zima, vianoce a zase zaplacete ze mate dve kila viac.....prestat sa prejedat, pocuvat svoje telo, jest vtedy, ked ste hladne, nejest sladkosti a chodit co najviac peso....ide to lahko.....verte mi....