baby ideme nato?

citrikrom

ahojteee..:):))

pridavam sa,, teda ak mozem ist s vami:)
keby sa dalo, mohli by sme aj spolu niekam chodit ak blizko seba byvamme co vy na to?

domčuška

sonicka1111:
jasne že to zvladneme,sme šikulky,sme statočnejšie než tie špeky.Ano cvičím doma,podla edity sipeky,jazdim na rotopede a niekedy sa naťahujem na fitlopte,ale teraz som dosť zlenivela =/

domčuška

Aj ja som sa najprv vyhovarala...napriklad že od zajtra začnem..a tak...že ešte než začnem chudnúť sa musím poriadne najesť...to boli časy.
Ale potom prišlo velké odhodlanie lebo váha mi ukazovala 84 kg,tak som nabrala všetko pevnú volu a začala chudnúť delenou stravou.Len odporúčam.Teraz vážim 66 kg a chcem vážiť 48-50.Od nedele som sa dala na 90-dňovú dietu aj tú si chválim.

sonicka1111

a myslim si ze to som sa len vyhovarala ze neviem schudnut..vyhovorky myslim napr tu pevnu volu a tak...ti napisem o mesiac ako som na tom..a dufam ze ako dnes..lebo sa mi aj zhorsila plet..po tych sladkostiach co som pojedla

sonicka1111

no tak ja som zacala dnes zdravo jest..chudnut..a aj preto aby som sa lepsie citila ..a preto aj cvicim..napr som si teraz dala pol hodku na bicykli a hodku pilates..

puka

nechapem ked niekto povie ze nemam pevnu volu

tak bud chcem alebo nechcem schudnut...ked cchem tak zamakam mesiac a budem mat postavu a ked nechcem tak sa vyhovaram na volu...

baby priberu pocas priklad roka a potom zo dna na den chcu schudnut a to bez driny!kto chce schudnut musi zamakat na jedalnicku..a zostavit si plan...a stanovit si ciele...

puka

chodit sa prejst, odreagovat sa, neprezierat, jest uplne vsetko, netyrat sa hladom, brat sa taku aka som, pozitivne mysliet ..
ziadny iny tip nepoznam...
ten kto naozaj chce tak to aj dosiahne...ale ten kto sa na to da a 2 dni vydrzi a potom sa prezere nech ani nechudne..

majte sa kocky