****chce ma este?****

Príspevok v téme: ****chce ma este?****
kathusshka

cafte...

moj je po dvoch rokoch iny.. predtym to bola studentska laska stale spolu.. nejde len o to ale spraval sa inak, videla som jeho snahu ma vidiet byt somnou. cakaval ma dlho.. a tetraz? zacal pracovat chapem ze ma nove povinnosti ale je to ine. smsky su stale zalubene, sladkych reciciek je v nich vela ako mu chybam a pod.. ale ked sa mame stretnut, nechce sa mu. povie, ze sa mu nechce!! je unaveny! niekam musi ist!

predtym mi stale volaval.. teraz vyvolava s akymisi kolegami kolegynami, a neviem s kym, len vybavuje.. a mne vola len kratko lebo "ma prevolane"..

ja neviem mozno uz o mna nema zaujem.. co myslite, ako to vyzera z pohladu nezainteresovaneho cloveka? ked uz sme konecne spolu je to fajn. ale ja ho stale prehovaram prid a tak.

kathusshka

mas pravdu.. bude to faakt tazke,, ale pokusim sa:P proste to necham nanho nech robi co chce a uvidim z toho ci ma vobec zaujem...
lebo ak je mozne ze ma este jednu, tak somnou moze zostavat nadalej napr kvoli sexu. mozno ju lubi a somnou ma lepsi sex.. ja neviem. noale diky:)

bettyna

:) Tak to potom este take tragicke nebude. Maj sa vsak nadalej na pozore, a ako sme pisali uz predtym, sprav sa pre neho viac nedostupna. Aby mal opat potrebu ta dobyjat. Potom to ma este sancu. Drzim velmi palce.

kathusshka

nie, nie tam nie je ziadny problem.. praveze v tejto oblastisi rozumieme naj:P a preto mi aj napadlo ci nie je somnou len pre to.:/ a to by bolo riziko ak by ta druha nevedela o mne. pretoze.. to by sa prevalilo hned.

bettyna

No otazne je, ak ta "druha" existuje, ci o tebe vie. A ako je to s vami po sexualnej stranke? Tam je vsetko ok? Alebo aj do toho ho musis najprv nakopnut?

kathusshka

telefon ma vzdy pri sebe. casto mava vypate zvonenie. ale kedykolvek sa mozem donho pozriet a aj to sem tam vyuzijem. mam pocit ze toto mam pod dohladom... no neviem. myslim si, ze ak nejakú má, tak ona musi mat prisne zakazane mu tam pisat alebo volat prvá, no nie? aspon ja by som to svojmu milencovi zakazala:)

kathusshka

je mi zle
uvazovala som aj nad tym.. ale teraz ked to pride realnejsie tomu nemozem uverit...no co mi ostava, skusim sa mu neozyvat, ako sa bude spravat on a uvidim..

bettyna

Este ma napadol jeden poznavaci znak nevernika a to jeho spravanie sa s telefonom v tvojej pritomnosti. Nabuduce ked budete spolu, tak si vsimni, ci nema nahodou vypnuty mobil, alebo ci nejde vyskocit z koze, ked sa k telefonu priblizis ty, ci si ho nahodou neberie aj na wcko. Alebo ci prijima prichadzajuce hovory a ak ano, ci nahodou hned neodchadza do druhej miestnosti. Viem o com hovorim :))

nanaa

aj mne to pripomina predchadzajuci vztah...kde sme boli zo zaciatku spolu nonstop aj ked bol v praci,bola som s nim aj v praci ..chodila na sluzobky (iba den) prisiel pre mna vsade snazil sa..zrazu nemal cas bol unaveny s prace(zo dna na den) ...smsky, maily zalubene telefonaty zriedka obcas mi povedal aj zlatko,.... potom sa m u nechcelo so mnou stretavat aj ked povedal ze zajtra sa uz stretneme,prislo mu do toho nieco,o tyzdem prekavapenie ,ma inu, podvazal ma,tiez ta nechcem strasit,ale je to az podozrivo podobne

kathusshka

ja som velmi ostrazita.
dnes som nieco navrhla, on suhlasil a potom som to odmietla. hm a zareagoval tak ze ci sa teda nemozeme zajtra stretnut, ze ci moze prist, ze by chcel byt so mnou cely den.. no som zvedava ci pride. tak ale dnes zatial obstal :-D.. ale mozno ze trochu prehanam a zvelicujem situacie.. neviem..uvidim ako sa bude spravat najblizsiu dobu. a diky za rady.

bettyna

A este k tomu, co si pisala, ze preco by inak zostaval s tebou...preto iste, preco aj byvaly so mnou. Proste istota. On vie, ze ta ma istu, tak ak by mu to inde nevyslo, vzdy sa ma ku komu vratit. Ste spolu predsa uz dost dlho, tak je mu samozrejme blbe to len tak skoncit. Keby som ja vtedy neprisla na tu neveru, mozno by sa to tak tahalo doteraz. Ale nastastie som sa ho vcas zgabala a az teraz vidim aka som bola hlupa. Ale poucenie do zivota to bolo dobre.